Sugjerojmë:

30-60 min

Tavë me speca të mbushur me mish dhe oriz

1.Merrni një tenxhere lyjeni me pak vaj ulliri dhe vendoseni nw zjarr. 2.Ndërkohë lani dhe pastroni perimet dhe i prisni në rende. 3.Pasi vaji është nxehur, hidhni qepën, mishin e grirë, patëllxhanin, kungulleshkat dhe i lini të skuqen për...