Sugjerojmë:

Arkiva e etiketave: supe

Supë me kungull dhe qumësht

Kjo është një pjatë me të cilën mund të përkëdhelni pak veten pas një dite të lodhshme e të gjatë. Është e ngrohtë, e shijshme dhe shumë komode. 700 gr kungull i verdhë i pastruar 700 ml qumësht 250...