Arkiva e etiketave: delivery

Si i bëhet kur restoranti yt i preferuar është...

Imagjino sikur je zgjuar në mëngjes dhe gjëja e parë që të shkon ndërmend është se sa shumë të ka marrë malli për carbonara-n spektakolare që bën restoranti yt i preferuar me kuzhinë italiane. Pret si zonjë/zotëri me durim...

5 ide për darkën e sotme nëse je ende...

Darka po afron dhe ti ende nuk e di se çfarë do të hash? Mos u shqetëso se jemi këtu pikërisht për këtë! Kemi përzgjedhur për ty 5 pjata super të shijshme për të shijuar në rehati mbrëmjen e...

Ha dhe argëtohu në restorant duke paguar më pak!

Privilegjet që përfiton falë përdorimit të Snapfood, tashmë nuk i ke vetëm kur porosit ushqimin që të të vijë në shtëpi, zyrë apo kudo ku je. Tashmë mund të përfitosh edhe kur shkon për të konsumuar një vakt në...

Si ushqimi i shtëpisë! Restorantet në Snapfood ku mund...

Gaja&Whiskey Mjafton t’i hedhësh një sy fotove për të të shkuar goja lëng… Në Gaja&Whiskey  gjithҫka gatuhet me produkte të freskëta bio dhe ai që është ylli i menusë është padyshim mishi: ekskluzivisht mish me origjinë shqiptare i kontrolluar...

Ka një mënyrë për të porositur ushqim në Snapfood...

Le të jemi të sinqertë, pagesa për transportin është padyshim një nga gjërat më të urryera kur vjen puna tek porositë online të ҫdo lloji, por fatkeqsisht në pjesën më të madhe të rasteve është diҫka e pashmangshme. Megjithatë,...

Sa bakshish duhet t’i lëmë korrierit që na sjell...

Ndryshe nga shumë vende të tjera të botës ku ekzistojnë rregulla të pashkruara në lidhje me bakshishin që do të lësh për një shërbim të marrë, në Shqipëri ende gjërat janë disi të paqarta. Vendi më i zakonshëm ku...

Nuk është lojë: Snapfood të dhuron para pas ҫdo...

Me Snapfood, për herë të parë në Shqipëri mund të porosisësh ushqim dhe të fitosh para. Falë opsionit Cashback, pas ҫdo porosie ti merr mbrapsht një pjesë të parave që ke shpenzuar. Si funksionon? Fare e thjeshtë: Bëj një...