Sugjerojmë:

5 ide për darkën e sotme nëse je ende në dilemë

Darka po afron dhe ti ende nuk e di se çfarë do të hash? Mos u shqetëso se jemi këtu pikërisht për këtë! Kemi përzgjedhur për ty 5 pjata super të shijshme për të shijuar në rehati mbrëmjen e sotshme

Sushi nga Monk

Një pjatë me sushi spektakolare është gjithnjë ide e mirë, veçanërisht kur janë të përgatitura nga mjeshtrat e Monk. Mos lini kurrësesi pa provuar Suzuki Roll për një shije unike.

Pizza të zeza nga Black Pizza

Të ka vajtur mendja për pizza por nuk do të rëndohesh shumë në darkë? Provo një pizza me miell të zi të shëndetshëm dhe shuaje nepsin pa brerje ndërgjegjeje.

Risotto Porcini nga Serafina

Thjesht provoje dhe na falendero më pas, nuk ka nevojë për shumë fjalë.

Krepa nga Coco Crepes and Juices

Nëse të ka shkuar mendja për diçka të ëmbël, tek Coco je në vendin e duhur. Porosit një krepë me Nutella dhe fli i/e lumtur.

Burger nga Delibros

Jo ekzaktësisht zgjedhja më e mirë për darkë, por kur ta do shpirti… nuk i thua dot jo burgerit me nam të Delibros.

Gjithçka që porosisni në Snapfood mund ta shijoni në rehatinë e shtëpisë apo kudo ku ndodheni, por nëse dëshironi të kaloni një darkë në restorant, aplikacioni është gjithashtu një ide e mirë. Rezervoni tavolinën tuaj në disa klikime dhe mos u shqetësoni të gjeni numrin e restorantit. Tryeza juaj do të jetë gati.

Lini një koment