Arkiva e etiketave: Snapfood

Si ushqimi i shtëpisë! Restorantet në Snapfood ku mund...

Gaja&Whiskey Mjafton t’i hedhësh një sy fotove për të të shkuar goja lëng… Në Gaja&Whiskey  gjithҫka gatuhet me produkte të freskëta bio dhe ai që është ylli i menusë është padyshim mishi: ekskluzivisht mish me origjinë shqiptare i kontrolluar...

Të të sjellim drekën gati, apo vetëm përbërësit? Ti...

Gjëja e parë që të vjen ndërmend kur mendon për Snapfood është porositja e ushqimeve të tua të preferuara nga restorantet më të mira të kryeqytetit. Padyshim zgjedhja më e mirë kur nuk ke kohë të gatuash ose… ahëëëm…...

Pizza është gjithmonë një ide e mirë! 5 llojet...

Nuk do mend që është ushqimi më i preferuar në mbarë botën! Fundja, ҫfarë mund të jetë më e mirë se një pizza?! Mendohuni, do ju presim… Por ndërkohë që mendoheni, ju sjellim një listë me disa prej pizza-ve...

Ka një mënyrë për të porositur ushqim në Snapfood...

Le të jemi të sinqertë, pagesa për transportin është padyshim një nga gjërat më të urryera kur vjen puna tek porositë online të ҫdo lloji, por fatkeqsisht në pjesën më të madhe të rasteve është diҫka e pashmangshme. Megjithatë,...

5 pjata me prodhime deti në Snapfood që do...

Dielli dhe rritja e temperaturës pashmangshmërisht na bëjnë të na shkojë mendja tek pushimet verore në plazh… edhe pse është ende pakëz muaji prill. Megjithatë, shijen e detit mund ta gjejmë fare thjeshtë dhe në kryeqytet pasi Snapfood, të...

Sa hap e mbyll sytë: Dy mënyra të thjeshta...

Të gjesh ushqimin tënd të preferuar është si të gjesh shpirtin tënd binjak: Nuk do ta humbasësh kurrë! Akoma më mirë madje, sepse ushqimit nuk i mbetet hatri se i ktheve mesazhet me vonesë… Për këtë arsye Snapfood ua...

5 super vende ku mund të porosisësh brunch në...

Patjetër që mëngjesi është vakti më i rëndësishëm i ditës, por brunch-i është padyshim më i adhuruari. Një kombinim perfekt mes mëngjesit dhe drekës dhe koha më e mirë për të shijuar ekzaktësisht atë që të do zemra. Dhe...