Shëndet

Nga lëkura e pastër deri tek humbja e peshës, 4 ide si të merrni më të mirën nga uji detoks

Të pirit ujë sa më shumë ju ndihmon të pastroni trupin, të nxirrni jashtë toksinat e dëmshme, ju jep energji dhe madje ju ndihmon të humbni në peshë.

Image result for detox water

Më poshtë po ju tregojmë 4 kombinime efikase për qëllime të ndryshme:

Për një lëkurë më të pastër mjafton të kombinoni:
Kastravec+1/2 limon+gjethe menteje+ 1 gotë ujë

Në rast të fryrjes së stomakut:
Disa feta kastravec+1/2 limon+gjethe menteje+xhenxhefil+1 gotë ujë

Për përshpejtim të metabolizmit
1 mollë+2 shkopinj kanelle+ 1 gotë ujë

Për humbje peshe
Disa feta kastravec+disa feta portokall+ 1 gotë ujë

Në të gjitha rastet duhet t’i bashkoni përbërësit së bashku në gotë dhe i lini gjithë natën të qendrojnë, për ta pirë mëngjesin e nesërm!/neps.al 

You Might Also Like

19 Comments

 • Reply
  Landon Tuten
  04/07/2019 at 5:45 pm

  Magnificent website. A lot of useful info here. I¦m sending it to a few friends ans additionally sharing in delicious. And of course, thank you in your effort!

 • Reply
  smoretraiolit
  13/04/2020 at 8:12 am

  Interesting blog! Is your theme custom made or did you download it from somewhere? A theme like yours with a few simple tweeks would really make my blog shine. Please let me know where you got your design. Thanks

 • Reply
  seks izle
  03/05/2020 at 7:12 pm

  google buy hacklink..

 • Reply
  porno izle
  06/05/2020 at 8:41 pm

  google buy hacklink..

 • Reply
  web site
  08/05/2020 at 12:41 pm

  web site indexletme işi.

 • Reply
  canlı sikiş
  10/05/2020 at 11:52 pm

  google buy hacklink..

 • Reply
  porno izle
  15/05/2020 at 4:55 pm

  hacklink buy google..

 • Reply
  animal porn
  20/05/2020 at 4:44 am

  haclink google buy child porn.

 • Reply
  web site
  27/05/2020 at 11:49 am

  web site index google.

 • Reply
  google buy hacklink
  01/06/2020 at 9:48 pm

  haclink buy animal porn child porn all them.

 • Reply
  child porn
  03/06/2020 at 10:06 pm

  haclink buy animal porn child porn all them.

 • Reply
  recipes resep
  04/06/2020 at 3:02 am

  I constantly spent my half an hour to read this
  webpage’s articles or reviews daily along with a cup of coffee.

 • Reply
  как купить ссылки на seopult
  04/06/2020 at 3:02 am

  I’m not that much of a internet reader to be
  honest but your sites really nice, keep it up!
  I’ll go ahead and bookmark your website to come back later.
  Many thanks

 • Reply
  Tunepresto.com
  04/06/2020 at 3:42 am

  Heya i am for the primary time here. I found this board and
  I find It really helpful & it helped me out much. I hope to present something back and aid others such as you hellped me.

 • Reply
  נערות ליווי בראשון לציון
  04/06/2020 at 4:02 am

  thank you a lot this web site is professional
  as well as informal

 • Reply
  Studiodotdotdot.com
  04/06/2020 at 4:20 am

  I used to be recommended this website through my cousin. I’m no longer sure whether or not this submit is written through
  him as no one else realize such specified about mmy problem.
  You’re amazing! Thank you!

 • Reply
  해운대 고구려
  04/06/2020 at 4:21 am

  I used to be able to find good info from your blog posts.

 • Reply
  animal porn
  08/06/2020 at 8:26 pm

  haclink buy animal porn child porn all them.

 • Reply
  buy haclink
  12/06/2020 at 10:52 am

  haclink buy animal porn child porn all them.

 • Leave a Reply