5-15 min/ SA KOHË KE?

Largo toksinat e dëmshme nga trupi me një smoothie me avokado dhe spinaq

Smoothie me avokado dhe spinaq

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Persona: 2
Koha e përgatitjes: 5 minuta Koha e gatimit: 5 minuta

Ingredientët

  • 1 avokado
  • 100 gram fara chia
  • 1 banane
  • 100 gram spinaq
  • 2 lugë gjelle kos

Udhëzimet

1

Qëroni avokadon dhe e shtoni në një blender.

2

Shtoni farat, spinaqin dhe kosin. Trazojini mirë.

3

Në fund i shtoni bananet dhe i trazoni edhe për disa sekonda të tjera. Smoothie është gati!

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply