Sugjerojmë:

Arkiva e etiketave: Amel Juice

Largo toksinat e dëmshme nga trupi me një smoothie...

1.Qëroni avokadon dhe e shtoni në një blender. 2.Shtoni farat, spinaqin dhe kosin. Trazojini mirë. 3.Në fund i shtoni bananet dhe i trazoni edhe për disa sekonda të tjera. Smoothie është gati! Ruaj Recetën

Lëngjet e shëndetshëm janë një art më vete dhe...

Mes bashkimit të emrave Ardit dhe Meli doli në dritë një ndër sipërmarrjet më simpatike që ka kryeqyteti: “Amel Juice”. Mos mendoni se të ofrosh lëngje frutash të freskëta është edhe aq e lehtë. Sekreti qendron tek kombinimi i...