Sugjerojmë:

Arkiva e etiketave: domate

Arsyet pse duhet të aplikoni një fetë domate në...

Domatet tani i kemi në dispozicion gjithë vitin dhe mund t’i  përfshijmë në dietën tonë në mënyra të ndryshme. E dinit që ato mund të përdoren dhe si produkte bukurie, duke ju lejuar të nxirrni versionin më të mirë...

‘Shkopinj’ perimesh me salca të bëra në shtëpi. Antipastat...

Shumë të shijshëm, shkopinjtë e perimeve janë një recetë e thjeshtë dhe e shpejtë për t’u përgatitur dhe për të realizuar një antipastë të shëndetshme. Perfekte për ata që ndjekin një dietë vegjetariane ose vegane, shkopinjtë e perimeve janë...