KËSHILLA/ Kuzhinë

‘Shkopinj’ perimesh me salca të bëra në shtëpi. Antipastat s’kanë qenë kurrë kaq të shëndetshme

Shumë të shijshëm, shkopinjtë e perimeve janë një recetë e thjeshtë dhe e shpejtë për t’u përgatitur dhe për të realizuar një antipastë të shëndetshme. Perfekte për ata që ndjekin një dietë vegjetariane ose vegane, shkopinjtë e perimeve janë një strategji e bukur për të bindur dhe fëmijët t’i hanë ato.

Më poshtë po ju tregojmë disa ide me anë të fotove si dhe recetën e një antipaste:

rbërësit:

 • 2 karota
 • 2 patate mesatra
 • ½ kungulleshke
 • Kripë

 

Përgatitja:

 • Qëroni perimet dhe pritini në forma shkopinjsh.
 • Gatuajini në avull derisa të zbuten, më pas vendosini në një tepsi.
 • Përziejini me pak vaj ulliri e kripë dhe shërbejini.

You Might Also Like

15 Comments

 • Reply
  how to get cialis samples
  31/12/2019 at 5:10 am

  Hello, blame you for facts! I repost in Facebook

 • Reply
  Everettquels
  05/01/2020 at 4:14 am

  Hello, tender thanks you looking for word! viagra prescriptions over internet http://viapwronline.com I repost in Facebook.
  viagra on line no prec

 • Reply
  Petergrisa
  11/01/2020 at 7:09 am

  Hello, tender thanks you http://cialisxtl.com in look upon to word! cialis price
  sildenafil vs viagra

 • Reply
  WayneRew
  18/01/2020 at 10:01 pm

  Cialis cialis 30 day trial voucher show cialis working

 • Reply
  WayneRew
  21/01/2020 at 10:23 pm

  Cialis liquid cialis generic cialis without prescription

 • Reply
  WayneRew
  27/01/2020 at 2:39 am

  Cialis cialis coupons cialis vs levitra

 • Reply
  WayneRew
  29/01/2020 at 10:28 am

  Cialis herbal replacement for viagra/cialis/levitra… the effects of cialis on women

 • Reply
  Robertdum
  02/02/2020 at 4:54 am

  buy bayer levitra buying cialis online from canada can you buy cialis online no prescription

 • Reply
  Robertdum
  05/02/2020 at 10:12 am

  discount cialis pills liquid cialis for sale buy levitra nz

 • Reply
  Robertdum
  08/02/2020 at 1:47 pm

  very nice site cheap cialis cheap cialis nz cheap viagra deals

 • Reply
  Robertdum
  11/02/2020 at 1:21 pm

  where to order cialis online viagra sale over counter cialis tadalafil 20mg tablets

 • Reply
  Kniceni
  12/02/2020 at 5:18 pm

  viagra women sale ireland cheap cialis buy viagra uk

 • Reply
  Kniceni
  15/02/2020 at 9:27 pm

  buy cialis 5mg cialis without a doctor prescription cialis 20 mg tablets uk

 • Reply
  Kniceni
  18/02/2020 at 6:04 pm

  where is the best place to buy cialis online 5 mg cialis coupon printable viagra or cialis for sale

 • Reply
  Kniceni
  21/02/2020 at 10:32 am

  purchase cialis online cheap cialis canada discount coupon for cialis

 • Leave a Reply