Arkiva e etiketave: pagesa online

Ҫfarë të bësh në Tiranë nëse je single për...

Gjëja e parë që të vjen ndërmend kur mendon për Shën Valentinin sigurisjt janë ҫiftet e dashuruar apo jo? Darka romantike, trëndafila të kuq, ҫokollata, zemra etj, etj… Por a do të thotë kjo se beqarët/et duhet të diskriminohen...

Në Snapfood i bën vetë uljet! Si të përfitosh...

Tashmë dihet se në Snapfood ka mënyra të ndryshme për t’u shpërblyer dita-ditës. Ti shpërblehesh për ҫdo porosi që bën duke marrë cashback (para të kthyera mbrapsht), fiton nga 200 lekë për ҫdo mik që fton të regjistrohet në...

Të të sjellim drekën gati, apo vetëm përbërësit? Ti...

Gjëja e parë që të vjen ndërmend kur mendon për Snapfood është porositja e ushqimeve të tua të preferuara nga restorantet më të mira të kryeqytetit. Padyshim zgjedhja më e mirë kur nuk ke kohë të gatuash ose… ahëëëm…...

Pizza është gjithmonë një ide e mirë! 5 llojet...

Nuk do mend që është ushqimi më i preferuar në mbarë botën! Fundja, ҫfarë mund të jetë më e mirë se një pizza?! Mendohuni, do ju presim… Por ndërkohë që mendoheni, ju sjellim një listë me disa prej pizza-ve...

Ka një mënyrë për të porositur ushqim në Snapfood...

Le të jemi të sinqertë, pagesa për transportin është padyshim një nga gjërat më të urryera kur vjen puna tek porositë online të ҫdo lloji, por fatkeqsisht në pjesën më të madhe të rasteve është diҫka e pashmangshme. Megjithatë,...

5 pjata me prodhime deti në Snapfood që do...

Dielli dhe rritja e temperaturës pashmangshmërisht na bëjnë të na shkojë mendja tek pushimet verore në plazh… edhe pse është ende pakëz muaji prill. Megjithatë, shijen e detit mund ta gjejmë fare thjeshtë dhe në kryeqytet pasi Snapfood, të...

Sa hap e mbyll sytë: Dy mënyra të thjeshta...

Të gjesh ushqimin tënd të preferuar është si të gjesh shpirtin tënd binjak: Nuk do ta humbasësh kurrë! Akoma më mirë madje, sepse ushqimit nuk i mbetet hatri se i ktheve mesazhet me vonesë… Për këtë arsye Snapfood ua...

Ramazan me Snapfood: Të gjithë restorantet ku mund të...

Muaji i Ramazanit është një periudhë e bekuar dedikuar solidaritetit, adhurimit dhe sakrificës e padyshim një ndër momentet më të rëndësishme të të gjithë kalendarit islam. Për të festuar këtë muaj të shenjtë, Snapfood ju sjell një përzgjedhje të...