Sugjerojmë:

Tërshëre, kos dhe arra për një mëngjes të shëndetshëm dhe dietik

Veshtiresia
E lehte
Koha gatimit
5 min
Sugjerohet për:
1 person
Kalori:
328
1 gotë kos
2 lugë gjelle tërshërë
1 lugë kafe kanellë
Një grusht arra
1 lugë gjelle mjaltë

1.Në një tas të vogël shtoni tërshërën, më pak kosin dhe e përzieni mirë.
2.Shtoni kanellën, në fund arrat dhe mjaltin.
3.Pas 5-10 minutash, mëngjesi është gati për t’u ngrënë!

Komento