Sugjerojmë:

Shkurti erdhi. Sfida 28 ditore që duhet të bëni me ushqimin këtë muaj!

Muaji shkurt sapo ka nisur dhe nëse keni ndërmend të bëni një ndryshim me trupin tuaj është momenti i duhur. Stina e verës është më afër dhe së shpejti do të do të na duhet ta ekspozojmë veten pak më shumë se zakonisht.

A jeni gati për një sfidë 28- ditëshe? 

Gjatë muajit Shkurt mundohu të :

 • Jo bukë të bardhë
 • Jo akullore
 • Jo pije me gaz
 • Jo alkool
 • Asnjë ëmbëlsirë
 • Asnjë patatinë
 • Asnjë produkt Fast-Food
 • Asnjë çokollatë

Çfarë duhet të bëni? 

 • Limito kripën dhe sheqerin
 • Çdo vakt duhet ta shoqërosh me një frut
 • Duhet të pish 3 litra ujë në ditë

Ndajeni këtë sfidë edhe me miqtë tuaj. Do të mbeteni të kënaqur nga rezultatet!

Lini një koment