Sugjerojmë:

Arkiva e etiketave: jogurt

Jogurt me fruta pylli, gati në 1 minutë

Përziejini frutat e pyllit, kosin dhe mjaltin në një përpunues ushqimi për 20 sekonda, derisa të bashkohen në një strukturë të lëmuar akulloreje. Hidheni në enë dhe shërbejeni. Ruaj Recetën

Minitorta të vogla me karota dhe kos, një recetë...

Të freskëta, të  pranishme gjithë vitin dhe të adhuruara nga fëmijët, karotat janë perfekte për dietën pranverore dhe verore. Të pasura me shumë benefite për lëkurën dhe organizmin, këto perime gjejnë shumë përdorime në kuzhinë, të gatuara dhe të...

Cheesecake me kafe. Pa pjekje, pa mundim

E thjeshtë dhe e shpejtë për t’u përgatitur, kjo është një ëmbëlsirë perfekte për një minivakt të shijshëm. Një tortë që lejon të mos shkojnë dëm biskotat dhe drithërat që mbeten në fund të kutive. Përbërësit për bazën: 100...