Sugjerojmë:

Jogurt me fruta pylli, gati në 1 minutë

Veshtiresia
E lehte
Koha gatimit
1 minute
Sugjerohet për:
4 persona
Kalori:
250 g fruta pylli të ngrira
250 gr kos grek 0% yndyrë
1 lugë gjelle mjaltë

Përziejini frutat e pyllit, kosin dhe mjaltin në një përpunues ushqimi për 20 sekonda, derisa të bashkohen në një strukturë të lëmuar akulloreje.

Hidheni në enë dhe shërbejeni.

Komento