Arkiva e etiketave: chat

Sa hap e mbyll sytë: Dy mënyra të thjeshta...

Të gjesh ushqimin tënd të preferuar është si të gjesh shpirtin tënd binjak: Nuk do ta humbasësh kurrë! Akoma më mirë madje, sepse ushqimit nuk i mbetet hatri se i ktheve mesazhet me vonesë… Për këtë arsye Snapfood ua...

5 super vende ku mund të porosisësh brunch në...

Patjetër që mëngjesi është vakti më i rëndësishëm i ditës, por brunch-i është padyshim më i adhuruari. Një kombinim perfekt mes mëngjesit dhe drekës dhe koha më e mirë për të shijuar ekzaktësisht atë që të do zemra. Dhe...

Ramazan me Snapfood: Të gjithë restorantet ku mund të...

Muaji i Ramazanit është një periudhë e bekuar dedikuar solidaritetit, adhurimit dhe sakrificës e padyshim një ndër momentet më të rëndësishme të të gjithë kalendarit islam. Për të festuar këtë muaj të shenjtë, Snapfood ju sjell një përzgjedhje të...

Si një udhëtim në Itali: 5 pastat më të...

Nëse jeni duke ëndërruar për një palë pushime fantastike në Itali, por aktualisht kjo mbetet vetëm një ëndërr, lëreni Snapfood të sjellë Italinë tek ju. Kuzhina italiane është padyshim një ndër të preferuarat në aplikacionin e porositjes së ushqimit...

Nuk është lojë: Snapfood të dhuron para pas ҫdo...

Me Snapfood, për herë të parë në Shqipëri mund të porosisësh ushqim dhe të fitosh para. Falë opsionit Cashback, pas ҫdo porosie ti merr mbrapsht një pjesë të parave që ke shpenzuar. Si funksionon? Fare e thjeshtë: Bëj një...

Si të hash shëndetshëm kur ke një jetë super...

Aplikacioni i shpërndarjes së ushqimit Snapfood është gjithnjë gati të shuajë nepset e tua për ushqime nga ato që të bëjnë të të shkojë goja lëng, por mund të jetë dhe aleati yt më i mirë për një dietë...

Më pak stres, më pak uri, më shumë para!...

Besnikëria konsiderohet një ndër virtytet më të mira dhe në Snapfood, një gjë e tillë shpërblehet në forma të ndryshme: Në para, kohë të kursyer dhe më pak stres. Ҫdo të thuash me “para”? Po, po, para prej vërteti!...