Sugjerojmë:

Antipastë me fiq, mjaltë dhe bajame

Veshtiresia
E lehte
Koha gatimit
3 minuta
Sugjerohet për:
2 persona
Kalori:
4 fiq të pjekur
4 lugë kos grek 0% yndyrë
1 lugë mjaltë i lëngshëm
1 majë luge kanellë
disa bajame të thekura të grira

Pritini fiqtë në gjysmë.

Hidhni sipër kosin, më pas spërkateni me mjaltë.

Spërkateni me kanellë dhe disa bajame të thekura të grira.

Komento