Kuzhinë/ LAJME

Pse ndihesh në faj që s’di të gatuash? SnapFood t’i sjell të gjitha në shtëpi sa hap e mbyll sytë!

Neps.al është padyshim vendi më i mirë ku mund të gjeni recetat më të shijshme, praktike, ekonomike dhe për të gjitha vaktet tuaja. Por nëse për një arsye apo tjetër, kuzhina nuk është pika juaj e fortë, atëherë duhet t’i hidhni sytë nga SnapFood.

Sot nuk është e rëndësishme vetëm të hamë. Përparësi kryesore është sasia dhe cilësia e atyre që konsumojmë. Balanca është çelësi! Lufta me kilet është aty, prezente gjithmonë dhe bëhet gjithnjë e më e ashpër me afrimin e stinës së verës. Ne duhet t’i konsumojmë të gjitha vaktet dhe të shfrytëzojmë në maksimum perimet dhe frutat e freskëta të stinës. Gatimet tona nuk duhet të përmbajnë shumë yndyrë, sheqer, kripë dhe sigurisht të gjithë përbërësit duhen përzgjedhur me kujdes.

Ushqimi në fund të fundit do të ndikojë jo vetëm në format tona trupore, por edhe për një shëndet të mirë të lëkurës, flokëve, thonjve etj. Nëse në pamje të parë të gjitha këto ju duken të vështira e të ndërlikuara, e keni gabim!

SnapFood jua bën më të thjeshtë, pasi pas shkarkimit të aplikacionit do të gjeni brenda restorantet më të mira të  kryeqytetit. Kuzhina është arma e tyre e fortë, cilësia dhe finesa në servirje.

Tek SnapFood çdokush mund të gjejë veten!

View this post on Instagram

Porosit nga shtëpia me mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurt! 😋🤗📱 Porosit me Snapfood app ose në www.snapfood.al😍 ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀ . . . Porosit për 20 sekonda ushqim online, më thjesht se kurrë 😉📲Shko te www.snapfood.al ose shkarko aplikacionin dhe shijo ushqimin e preferuar kurdo 🍕🍔🥙🌯🍝🍣 #food #foodie #foodoftheday #snapfoodlove #snapfoodaddict #foodpornshare #foodgram #foodlove #eat #pizza #snapfoodie #tasty #hungry #foodporn #tirana #albania #snapfoodal #yummy #deliciousfood #delicious #gatime #kuzhina #albanianfood #ushqim #tradicionale

A post shared by snapfood.al (@snapfood.al) on

Ti që adhuron mishin, ti që adhuron frutat e detit, ëmbëlsirat, sallatat, supërat, paketat dietike, etj, shkarko sa më parë SnapFood.

Ky proces ju merr vetëm 20 sekonda kohë e në tërësi ju do të kurseni akoma më tepër kohë duke shmangur ato telefonatat e mërzitshme e disi të sikletshme me restorantin. Porosit me SnapFood dhe shijo ushqimet nga restoranti yt i preferuar, me një klik nga smartphoni juaj!

 

 

You Might Also Like

14 Comments

 • Reply
  best ed medication
  25/05/2020 at 6:50 pm

  Rwjprf aqtokg ed pills online ed pills online

 • Reply
  cbd oil for sale yaa health store
  25/05/2020 at 9:45 pm

  Good data. Many thanks! cbd oil

 • Reply
  buy ed pills online
  26/05/2020 at 7:29 am

  Dabeis cviaht online ed pills non prescription erection pills

 • Reply
  Ann Panchal
  05/06/2020 at 3:31 am

  I simply want to mention I am very new to weblog and actually liked this web site. More than likely I’m likely to bookmark your blog post . You actually come with amazing well written articles. Many thanks for sharing your blog.

 • Reply
  Regenia Levatino
  10/06/2020 at 8:23 am

  Generally I don’t read post on blogs, however I wish to say that this write-up very compelled me to take a look at and do it! Your writing taste has been amazed me. Thanks, quite great post.

 • Reply
  check
  10/06/2020 at 8:38 am

  I have figured out some considerations through your site post. One other point I would like to convey is that there are numerous games on the market designed specifically for toddler age youngsters. They incorporate pattern acknowledgement, colors, dogs, and designs. These typically focus on familiarization as an alternative to memorization. This will keep little children engaged without experiencing like they are learning. Thanks

 • Reply
  John Deere Service Manuals
  10/06/2020 at 9:36 am

  Nicely We definitely liked studying it. This particular topic procured by you is extremely efficient for correct preparing.

 • Reply
  fashion urban tv
  12/06/2020 at 1:01 am

  This website truly has all the info I wanted concerning this subject and didn’t know who to ask.

 • Reply
  learn guitar online with my streaming guitar lessons
  12/06/2020 at 4:12 am

  Good day! I could have sworn I’ve been to this website before but after looking at many of the articles I realized it’s new to me. Nonetheless, I’m definitely happy I found it and I’ll be book-marking it and checking back frequently.

 • Reply
  My PeoplePerHour gig
  12/06/2020 at 5:17 am

  I really like it whenever people get together and share opinions. Great website, keep it up.

 • Reply
  Who was I in my Past Life?
  12/06/2020 at 6:51 am

  Do you believe in your past lives? Do you think past lives regression is real?

 • Reply
  old cracked journal
  12/06/2020 at 10:18 am

  The very next time I read a blog, I hope that it doesn’t disappoint me as much as this one. I mean, Yes, it was my choice to read, however I truly thought you would have something useful to talk about. All I hear is a bunch of moaning about something you could fix if you were not too busy looking for attention.

 • Reply
  Mail center san antonio
  12/06/2020 at 3:14 pm

  Your style is very unique compared to other folks I’ve read stuff from. Thanks for posting when you have the opportunity, Guess I will just book mark this web site.

 • Reply
  horse supplies
  12/06/2020 at 9:16 pm

  Oh my goodness! Incredible article dude! Thanks, However I am encountering difficulties with your RSS. I don’t understand the reason why I can’t join it. Is there anyone else having similar RSS problems? Anyone who knows the answer will you kindly respond? Thanks!!

 • Leave a Reply