Një mëngjes për 5 minuta me kos grek dhe salmon

Veshtiresia
E lehte
Gati për:
5 minuta
Koha gatimit
5 minuta
Sugjerohet për:
1 person
Kalori:
330
2 feta bukë integrale
2 feta salmon krudo
2 lugë gjelle kos grek
Vaj ulliri
Piper

1.Fetat e bukës i lyeni me kos.

2.Sipër i vendosni fetat e salmonit, i shtoni pak piper dhe vaj ulliri.

3.Tosti është gati, ju bëftë mirë!

Komento