Sugjerojmë:

Kjo maskë natyrale ju garanton një fytyrë të butë dhe plot shkëlqim

Nuk është nevoja të shpenzoni shuma marramendëse parash për të patur një lëkurë të butë të fytyrës dhe me elasticitet.

Image result for soft skin face

Ne ju sugjerojmë një maskë natyrale vetëm me tri përbërës:

  • 1 lugë gjelle kos natyral
  • 1 lugë gjelle mjaltë
  • 1 lugë gjelle shafran

Përgatitja:

  • Në një enë mjafton të kombinoni tri përbërësit dhe ta aplikoni në fytyrën e pastër.
  • E lini 15 minuta dhe më pas e shpëlani me ujë të bollshëm.
  • Do të shikoni që në fund do të keni fytyrë të pastër dhe shumë të butë. Rekomandohet ta aplikoni dy herë në javë.

Goca më besoni, ju nevojitet kjo maskë sa më parë prandaj mos ngurroni ta përgatisni!/neps.al 

 

Lini një koment