Sugjerojmë:

Arkiva e etiketave: uje me limon

4 receta me ujë e limon për humbje peshe...

Uji me limon ndihmon për t’u dobësuar: ka efekte të dobishme dhe diuretike, pastron dhe është antioksidant dhe natyrshëm e gjejmë mes pijeve më të konsumuara në verë për shkak se zëvendëson lëngjet dhe kripërat minerale të humbura me...

5 gjërat që duhet të bëni menjëherë kur sistemi...

5 gjërat që duhet të bëni menjëherë kur sistemi juaj tretës nuk funksionon mirë:  Pini ujë me limon Dehidratimi shkakton probleme me tretjen. Pini rreth 8 gota ujë në ditë. Ju do të përmirësoni procesin e tretjes dhe do...

5 mënyra sesi ta shfrytëzoni limonin për të humbur...

5 kombinime të mira me limon, do ju ndihmojnë se tepërmi për të humbur peshë pa e kuptuar. Ato veprojnë jo vetëm si detoksikues për trupin tuaj, por shërbejnë edhe për tretjen, apo për t’ju lehtësuar nga ndjesia e...