Vuani nga zbokthi? Ne kemi serumin natyral, perfekt për ju

Sa metoda keni provuar kundër zbokthit, por në fund jeni zhgënjyer?

Kësaj radhe i lini mënjanë kimikatet, sepse Neps ju sjell një formulë tërësisht natyrale.

Përbërësit:

  • 2 lugë gjelle vaj ulliri
  • 2 lugë gjelle xhel aloe vera
  • 8 pika vaj “Tea Tree” (vaji i pemës së çajit).

Image result for hair mask

Udhëzime:

  • Në një enë bashkoni të tri përbërësit dhe i trazoni mirë. Pas kësaj e aplikoni masën në të gjithë rrënjën e flokut dhe e lini të qendrojë përreth 1 orë.
  • Në fund e shpëlani flokun me ujë të bollshëm.
  • Aplikimi i këtij serumi natyral 1 herë në javë, do të zhdukë gjurmët e zbokthit brenda 1 muaji.

Lini një koment