Sugjerojmë:

Superfood Smoothie: Pija që zëvendëson një vakt

Veshtiresia
E lehtë
Koha gatimit
Sugjerohet për:
Kalori:
250
1 gotë spinaq baby
1 gotë ananas
2 gota kefir ose kos i thjeshtë
1 lugë ҫaji xhinxher
1 lugë ҫaji turmerik

Vendosini të gjithë përbërësit në blender dhe procesojini për 1 minutë derisa të jetë bërë një masë kremoze. Provojeni dhe nëse është shumë e trashë, mund t’i shtoni pak kos/kefir. Hidheni në gotë dhe pijeni menjëherë ose ruajeni në frigorifer për 24 orë.

Komento