Super smoothie për mëngjes

Veshtiresia
E lehte
Koha gatimit
5 minuta
Sugjerohet për:
1 person
Kalori:
391
100 ml qumësht
2 lugë kos natyral
1 banane
150 g fruta pylli të ngrira
50 gr boronica
1 lugë fara chia
½ lugë kanellë
1 lugë gjelle goji berry
1 lugë fara të përziera
1 lugë mjaltë

Vendosni të gjithë përbërësit në një blender dhe procesojini.

Komento