Bukuri

Si të zhdukni nuancën e verdhë nga thonjtë me këtë produkt që të gjithë e keni në shtëpi

Që ngjyra e verdhë të jetë prezente tek thonjtë tuaj është diçka normale, por në fakt për syrin nuk është aspak e këndshme.

Prandaj nese je duke kërkuar për një metodë natyrale, që forcon dhe zbardh thonjtë e tu shko në tualet.

Çfarë duhet të bësh: 

 1. Merr pastën e dhëmbëve.
 2. Apliko nga një pikë tek secili thua dhe fërkoje edhe anash mishrave të thoit.
 3. E lini aty për 1 minutë dhe më pas i shpëlani duart me ujë të ngrohtë.

9 Easy Health Life Hacks to Make Your Body Feel Like New

Rezultatet do të jetë të dukshme tek thonjtë që në seancën e parë!/neps.al 

 

You Might Also Like

18 Comments

 • Reply
  ปั้มไลค์
  08/11/2019 at 6:18 pm

  Like!! Thank you for publishing this awesome article.

 • Reply
  tdqfwft
  11/04/2020 at 8:12 am

  Annoy so varied to answer from Buy discount cialis online The most kava of these are psychoactive polysyndeton

 • Reply
  coupon for cialis
  15/04/2020 at 5:19 pm

  Cllkrm rttrgs buying cialis cheap cialis daily cost

 • Reply
  price of cialis
  20/04/2020 at 8:21 am

  Qcsobr wlkbnc help with essay best place to buy cialis online

 • Reply
  cialis over the counter
  21/04/2020 at 10:34 pm

  Iyjtbj gzvqzb Free cialis cialis discount

 • Reply
  Pfizer viagra
  02/05/2020 at 3:14 pm

  Tpweex fevesp sildenafil citrate Usa viagra sales

 • Reply
  Real viagra pharmacy prescription
  03/05/2020 at 12:15 pm

  Aynjiu zvosdu buy viagra online reviews 50mg viagra

 • Reply
  Buy now viagra
  05/05/2020 at 12:15 am

  Hobgyn iefqsy lowest price on generic viagra Viagra overnight delivery

 • Reply
  Buy viagra with discount
  07/05/2020 at 9:35 am

  Ofpdca gjjwlg Real viagra online How to get some viagra

 • Reply
  Us pharmacy viagra
  09/05/2020 at 2:02 am

  Kjubhw ykjrbl ed treatments that really work Viagra order

 • Reply
  Canadian viagra 50mg
  10/05/2020 at 4:34 am

  Tpaxvv dskrwc Cost of viagra Real viagra

 • Reply
  Generic viagra in canada
  11/05/2020 at 6:20 pm

  Jztlcb uirbuh Buy viagra overnight delivery Buy viagra australia

 • Reply
  Buy viagra with discount
  12/05/2020 at 6:47 pm

  Njdpnn btikbl cheapest viagra prices online Price check 50mg viagra

 • Reply
  best over the counter ed pills
  22/05/2020 at 3:02 am

  Idkbsa qmcdqb cheap ed pills online erectile dysfunction drug

 • Reply
  erectile dysfunction medication
  23/05/2020 at 9:19 pm

  Dqrkkm mafzot male ed pills pills for erection

 • Reply
  ed drugs
  25/05/2020 at 6:22 pm

  Rzdcjv xorfaq pills for ed best otc ed pills

 • Reply
  pills for erection
  27/05/2020 at 6:50 pm

  Rowtny xdfkvu erection pills ed meds online

 • Reply
  pills erectile dysfunction
  29/05/2020 at 7:04 pm

  Gbpbsl hzasyq generic cialis best ed pills online

 • Leave a Reply