Bukuri

Për të tërhequr lëkurën natyralisht, ju duhet kjo maskë!

Çaji jeshil është i njohur për vetitë e tij të dobishme ndaj lëkurës sonë pasi është i pasur me antioksidantë.

Nga ana tjetër kosi është i pasur me prebiotikë dhe siç na bën mirë ta konsumojnë, ashtu është i dobishëm edhe për lëkurën tonë.

Të dyja bashkë do i japin efekt lifting fytyrës suaj!

Related image

Çfarë ju duhet për këtë maskë?

 • 1 lugë gjelle çaj jeshil pluhur
 • 2 lugë gjelle kos i trashë

Udhëzime:

 • Bashkoni të dy përbërësit në një tas dhe i përzieni mirë.
 • Aplikojeni maskën në fytyrë dhe e lini të veprojë për 20 minuta.
 • Në fund e shpëlani fytyrën me ujë të ftohtë ose të vakët./neps.al 

You Might Also Like

1 Comment

 • Reply
  ปั้มไลค์
  08/11/2019 at 2:13 pm

  Like!! I blog quite often and I genuinely thank you for your information. The article has truly peaked my interest.

 • Leave a Reply