Pastrim thelbësor për fytyrën tuaj me këtë maskë të thjeshtë shtëpiake!

Rezultatet e kësaj maske do të duken në fytyrën tuaj të çlodhur, e cila do të jetë përherë e më shumë rinore.

Çfarë ju duhet:

  • 2 lugë gjelle mjaltë
  • 1 lugë kafe pluhur
  • 1 lugë çaji vaj kokosi

Image result for coffee face mask

Udhëzime:

  • Në një enë të vogël përzieni të tri përbërësit dhe i aplikoni në fytyrën e pastër.
  • E lini të veprojë për 30 minuta dhe pas kësaj e shpëlani me ujë të ngrohtë./neps.al 

Lini një koment