Një nga sallatat më të mira të verës, me domate, majonezë dhe proshutë

Disa feta proshutë
1 kokë sallate jeshile
1 domate të mesme
Majonezë
Krem kosi
1 lugë gjelle uthull molle

1.Në një tas të madh sallate kombinoni sallaten jeshile dhe domatet.
2.Në tas të vogël kombinoni majonezen, kremin e kosit dhe uthullen.
3.Hidhni siper sallatës kremin e përgatitur dhe proshutën
4.Shërbejeni direkt!

Lini një koment