LAJME/ Në kërkim të ...

Në kërkim të: Peshkut më të mirë në Tiranë!

Ka një arsye përse jemi të gjithë ndjekës të Neps.al: Na pëlqen ushqimi i mirë, apo jo?!
Por përveçse ta gatuajmë atë me recetat që stafi ynë sjell çdo ditë, përse të mos braktisim herë pas here tenxheret e tiganët dhe ta shijojmë diku tjetër një ushqim të shijshëm, të përgatitur nga profesionistët e vërtetë?

Ndaj Neps.al, çdo javë do të jetë në kërkim të ushqimeve më të mira në Tiranën tonë të dashur, në një guidë për të provuar çdo gjë të shijshme që kryeqyteti ka për të na ofruar!

Sot jemi në kërkim të…. Peshkut më të mirë në Tiranë!

Peshku ka acide të larta yndyrore të omega-3, të cilat zvogëlojnë inflamacionin, mbrojnë zemrën dhe shmangin sëmundjet kronike. Vitamina D që gjendet tek to, ju ndihmon për një gjumë të shëndetshëm. Proteinat e peshkut na ndihmojnë të kemi linja elegante dhe muskuj të fortë. Peshku ka një shije të mirë dhe konsiderohet absolutisht si një superushqim, duke mposhtur bindshëm mishin e kuq. Atëherë ku mundemi të konsumojmë një peshk të mirë dhe të freskët?

Restorant Kapiten Mir Zoti 

Nëse shkon tek “Mir Zoti”, një opsion është levreku i furrës me perime. Kungujt, patatet, ullinjtë, specat e pjekur së bashku me peshkun janë një ndër kombinimet më të mira për trupin dhe mendjen tuaj. Mos harroni se levreku është 1 ndër peshqit më të shijshëm që rritet në detet tona.

Por prisni sepse pjesa më e bukur nuk ka ardhur akoma.

Sugjerimi i Neps.al kur vjen puna për të shijuar miks krudosh është 1 dhe vetëm: Restorant “Kapiten Mir Zoti”! Krudot janë pika e fortë e këtij restoranti prandaj nëse ju ka shkuar mendja për një pjatë të tillë, tani e dini se mund ta konsumoni të freskët e pa merak.

Rozafa 

Sapo afrohesh tek restoranti që gjendet tek “Myslym Shyri” është e pamundur të mos tundohesh nga aroma e parezistueshme e kocës apo levrekut të skarës, karkalecave të detit apo açukeve. Peshku i “Rozafës” gjuhet në zonën e Lezhës dhe Shëngjinit.

Që në hyrje qendron një vitrinë-frigorifer ku mund të njiheni me të gjitha llojet e pafundme të peshqve që ofron restoranti. Madje Rozafa ofron mundësinë që ta blesh të freskët e ta gatuash në shtëpi.

Për më shumë informacion rreth “Rozafës” lexo këtu 

Mos harro se peshkun e “Rozafës” mund ta porosisësh edhe nga telefoni nëse ke shkarkuar SnapFood. 

Fishop Tirana

Tek “Fish Shop” do të mundeni të shijoni një shumëllojshmëri peshqish të cilët janë absolutisht të freskët. E veçanta qendron tek peshqit e mëdhenj, të cilët janë fantastik për t’u shijuar në tava, si fileto apo në qofte.

View this post on Instagram

#freshfish #seafood @fishop_tirana

A post shared by Fishop Tirana (@fishop_tirana) on

Ja për shembull si ky në foto. Nuk është vetëm për të qendruar në vitrinën frigoriferike. Eshtë aty, për ty!

“Pata Negra” 

Nëse doni të shijoni një peshk të egër zgjidh “Pata Negra”.  Jo për gjë po, a i thuhet jo këtij kocit të freskët?

Specialitete të tjera të këtij restoranti janë edhe astricet,vongolet, kallamarët, skampi, oktapodi, karkaleci tigër, karkaleci ola etj.

Ndërsa për të gjithë ju që pëlqeni merlucin, “Pata Negra” jua servir në një tavë shumëngjyrëshe, pasi ka brenda perimet tuaja të preferuara.

Grepi i Artë

I njohur prej kohësh për cilësinë e peshkut që ofron, tek “Grepi i artë” Neps.al të sugjeron peshkun e shijshëm barbun.

Fotografia e Grepi i Artë

Por padyshim edhe kallamarët friturë do të ishin një zgjedhje dhe zgjidhje e mençur, për të dalë sa më i kënaqur dhe i plotësuar nga ky restorant.

Fotografia e Grepi i Artë/neps.al 

You Might Also Like

121 Comments

 • Reply
  animal porn
  18/09/2019 at 4:22 pm

  google buy hacklink animal porn anal porn sex

 • Reply
  google buy hacklink
  19/09/2019 at 4:56 pm

  hacklink buy anal porn sex animal porn child

 • Reply
  animal porn
  20/09/2019 at 2:03 pm

  hacklink buy anal porn sex animal porn child

 • Reply
  canlı sikiş izle
  23/09/2019 at 8:13 pm

  anal sikiş porno izle canlı sikiş animal porn hacklink

 • Reply
  porno izle
  24/09/2019 at 2:17 pm

  anal sikiş porno izle canlı sikiş animal porn hacklink

 • Reply
  animal porn
  25/09/2019 at 7:23 pm

  anal porn google buy hacklink child porn animal porn.

 • Reply
  canlı sikiş
  26/09/2019 at 2:02 pm

  anal porn google buy hacklink child porn animal porn.

 • Reply
  https://www.instagramtakipciarttirma.net/
  27/09/2019 at 7:03 pm

  instagram takipçi arttırmak ve hesabınızı yükseltmek artık çok kolay.

 • Reply
  child porn
  30/09/2019 at 11:18 pm

  animal porn child porn hacklink buy google hacklink anal porn.

 • Reply
  viagra porn
  01/10/2019 at 11:00 pm

  buy hacklink animal porn child porn

 • Reply
  child porn
  02/10/2019 at 3:14 pm

  buy hacklink animal porn child porn

 • Reply
  hardcore porn
  03/10/2019 at 5:33 pm

  porn animal chil porn hacklink buy google.

 • Reply
  hardcore porn
  07/10/2019 at 6:44 pm

  buy hacklink animal porn child porn.

 • Reply
  child porn
  09/10/2019 at 6:50 pm

  canlı sikis, hacklink google buy, animal porn.

 • Reply
  anal porn
  11/10/2019 at 1:57 pm

  anal porn, canlı sikiş, google hacklinkanimal porncanlı porno

 • Reply
  anal porn
  14/10/2019 at 3:16 pm

  anal porno izlemek için en ideal adres, hd kalite ile izleyebilirsiniz.

 • Reply
  child porn
  15/10/2019 at 2:56 pm

  child porn watch idigic hacklink buy google.

 • Reply
  buy hacklink
  17/10/2019 at 7:59 pm

  xnxx video

 • Reply
  anal porn google buy hacklink
  23/10/2019 at 4:12 pm

  animal porn buy hacklink google child porn.

 • Reply
  web site
  26/10/2019 at 12:35 am

  Hello Thank you good by

 • Reply
  porno izle
  01/11/2019 at 1:53 pm

  animal porn izle buy google hacklin satın al.

 • Reply
  animal porn
  04/11/2019 at 2:07 pm

  anal porno hacklink google viagra satın al.

 • Reply
  Superbetin promosyon kodu
  08/11/2019 at 4:02 am

  Online Kitap Indir Kitap Yeni Çıkan

 • Reply
  instagram 20k takipçi satın al
  15/11/2019 at 8:47 am

  instagram takipçi google buy hacklink sosyopal.

 • Reply
  website
  16/11/2019 at 4:06 am

  bionlukcom backlinkc seri indexleme

 • Reply
  instagram 1 milyon takipçi hilesi
  18/11/2019 at 2:03 pm

  begeni satin al

 • Reply
  pppttrreee
  18/11/2019 at 11:44 pm

  Let’s go

 • Reply
  Spor toto sonuçları liste
  19/11/2019 at 12:00 pm

  Ucuz Kitap Al Kargo Takip Kitap Isteme Siteleri

 • Reply
  instagram takipçi satın al
  21/11/2019 at 10:54 am

  instagram takipçi satın al ucuz ve hızlı sizde hemen fenomen olun

 • Reply
  web site
  22/11/2019 at 5:02 pm

  instagram takipçi satın al ucuz ve hızlı sizde hemen fenomen olun

 • Reply
  mama bear shirt
  23/11/2019 at 6:08 pm

  Incredible story there. What occurred after?
  Thanks!

 • Reply
  animal porn
  25/11/2019 at 9:12 am

  sopsosyal hacklink satın al ve 1 numara ol google.

 • Reply
  hack
  26/11/2019 at 7:52 am

  sopsosyal hacklink satın al ve 1 numara ol google.

 • Reply
  buy instagram followers
  27/11/2019 at 12:15 pm

  famoid buy instagram followers and hacklink.

 • Reply
  instagram takipçi
  28/11/2019 at 2:25 pm

  buzzoid buy instagram followers and hacklink.

 • Reply
  hack
  29/11/2019 at 7:54 am

  famoid buy instagram followers and hacklink.

 • Reply
  web site
  03/12/2019 at 4:44 pm

  glu glu bam bam

 • Reply
  ugly christmas sweater hockey
  05/12/2019 at 10:46 am

  Heya! I’m at work surfing around your blog from my new
  iphone 4! Just wanted to say I love reading through your blog and look forward
  to all your posts! Keep up the excellent work!

 • Reply
  cwmbran.info
  05/12/2019 at 11:12 pm

  Në kërkim të: Peshkut më të mirë në Tiranë!
  – Neps.al http://capsaqiu.id

 • Reply
  buy instagram likes
  06/12/2019 at 2:13 pm

  buy instagram likes and comment.

 • Reply
  web site
  09/12/2019 at 10:01 am

  microsoft web site good this one best.

 • Reply
  visit
  09/12/2019 at 2:20 pm

  Në kërkim të: Peshkut më të mirë në
  Tiranë! – Neps.al http://pokerku.co

 • Reply
  buy hacklink famoid
  09/12/2019 at 2:32 pm

  famoid buy viagra and hackllink services.

 • Reply
  child porn
  10/12/2019 at 8:46 am

  best hacklink services famoid.

 • Reply
  iptv
  10/12/2019 at 1:18 pm

  iptv kullanın kaliteli tvnin keyfini çıkarın.

 • Reply
  anal porn
  10/12/2019 at 2:16 pm

  web site good the best one hacklink services.

 • Reply
  anal porn
  13/12/2019 at 12:48 pm

  the best hacklink services famoid.

 • Reply
  check my source
  20/12/2019 at 8:13 pm

  Në kërkim të: Peshkut më të mirë në Tiranë! – Neps.al http://beritapialadunia.site

 • Reply
  anal porn
  23/12/2019 at 11:18 am

  best hacklink services buzzoid.

 • Reply
  animal porn
  24/12/2019 at 7:48 am

  best hacklink service gramblast and blastup.

 • Reply
  anal porn
  24/12/2019 at 1:47 pm

  best hacklink service gramblast and blastup.

 • Reply
  child porn
  25/12/2019 at 8:09 am

  best hacklink service gramblast and blastup.

 • Reply
  web site
  25/12/2019 at 9:39 am

  site indexletme çalışması.

 • Reply
  web site
  27/12/2019 at 11:59 am

  buy spotify followers instafollowers index.

 • Reply
  web site
  30/12/2019 at 12:13 pm

  index instafollowers good website.

 • Reply
  nose congested when taking cialis
  01/01/2020 at 8:54 am

  Hello, recognition you looking for facts! I repost in Facebook

 • Reply
  Şömine
  01/01/2020 at 12:33 pm

  backlink index bionluk backlinkc

 • Reply
  web site
  02/01/2020 at 12:00 pm

  web site indexletme işi.

 • Reply
  web site
  02/01/2020 at 4:40 pm

  web site indexletme kaliteli backlink.

 • Reply
  Everettquels
  06/01/2020 at 4:54 am

  Hello, thank you looking for word! buy viagra http://viapwronline.com I repost in Facebook.
  natural viagra

 • Reply
  cialis fiyat
  07/01/2020 at 9:20 pm

  hacklink satın al cialis fiyat viagra.

 • Reply
  cialis viagra
  08/01/2020 at 11:21 am

  cialis fiyat hacklink index.

 • Reply
  iptv test
  08/01/2020 at 3:07 pm

  iptv test denemek ücretsizdir.

 • Reply
  web site
  09/01/2020 at 8:28 am

  web site index.

 • Reply
  Petergrisa
  12/01/2020 at 3:21 am

  Hello, reprimand you http://cialisxtl.com in resentment of news! cialis 20 image
  viagra erection

 • Reply
  web site
  13/01/2020 at 3:26 pm

  backlink data indexletme.

 • Reply
  WayneRew
  15/01/2020 at 1:56 pm

  Cialis generic cialis cialis in canada

 • Reply
  https://eskort-istanbulda.com/
  17/01/2020 at 4:19 pm

  eskort istanbul

 • Reply
  WayneRew
  19/01/2020 at 1:42 pm

  Cialis cialis free trial does cialis make you bigger

 • Reply
  web site
  19/01/2020 at 5:24 pm

  site indexletme çalılşması. Bionluk backlinks kullanıcısı.

 • Reply
  viagra buzzoid online
  22/01/2020 at 1:04 am

  buzzoid hacklink buy viagra online.

 • Reply
  google hacklink cialis
  22/01/2020 at 7:41 am

  cialis hacklink satın al.

 • Reply
  google hacklink online
  22/01/2020 at 12:54 pm

  hacklink google online instagrowing.

 • Reply
  ..
  22/01/2020 at 1:43 pm

  ..

 • Reply
  WayneRew
  22/01/2020 at 2:02 pm

  Cialis cialis coupons п»їcialis

 • Reply
  buy hacklink online
  22/01/2020 at 4:00 pm

  hacklink google online idigic.

 • Reply
  seo
  22/01/2020 at 7:21 pm

  seo is good

 • Reply
  gay porn
  22/01/2020 at 9:10 pm

  illegal porn

 • Reply
  BUY YTVIEWS
  24/01/2020 at 8:14 am

  Hey guyzzz a great opportunity for all of you. If you want youtube services like quick subscribers and views then you can order for social media services on https://www.ytbuyviews.com and you will get complete support and guarantee

 • Reply
  cialis hacklink satın al
  26/01/2020 at 11:43 am

  cialis hacklink güvenilir satın alma.

 • Reply
  cialis fiyat viagra online
  26/01/2020 at 6:03 pm

  cialis hacklink güvenilir satın alma.

 • Reply
  cialis fiyat google hacklink
  27/01/2020 at 12:28 am

  cialis hacklink güvenilir satın alma.

 • Reply
  cialis fiyat porno izle
  27/01/2020 at 12:53 pm

  cialis hacklink güvenilir satın alma.

 • Reply
  WayneRew
  27/01/2020 at 3:27 pm

  Cialis cialis generic availability canadian cialis

 • Reply
  buy hacklink online
  27/01/2020 at 3:36 pm

  idigic porn online viagra.

 • Reply
  seogold
  28/01/2020 at 10:43 am

  seo seo seo seo seo seo seo seo seo seo seo seo seo seo seo seo seo seo seo seo seo seo seo

 • Reply
  noldu ananız sikildi mi?
  28/01/2020 at 3:06 pm

  noldu ananız sikildi mi?noldu ananız sikildi mi?noldu ananız sikildi mi?

 • Reply
  web site
  29/01/2020 at 2:53 pm

  web site indexletme çalışması.

 • Reply
  web site
  30/01/2020 at 10:20 am

  web site backlink indexletme çalışması.

 • Reply
  Robertdum
  30/01/2020 at 11:08 pm

  viagra sale online can you buy viagra in dubai order viagra plus

 • Reply
  buy viagra online
  31/01/2020 at 3:25 pm

  buy online hacklink viagra.

 • Reply
  child porn watch
  31/01/2020 at 9:57 pm

  buy online hacklink viagra.

 • Reply
  BUY YTVIEWS
  01/02/2020 at 5:33 am

  A great opportunity for all of you guyzz , you can promote your youtube channel and get fast views and subscribers on https://www.ytbuyviews.com and you will get complete support and guarantee

 • Reply
  buy google hacklink
  01/02/2020 at 11:07 am

  buy online hacklink viagra.

 • Reply
  Robertdum
  02/02/2020 at 9:06 pm

  buy cialis vietnam cialis buy in australia viagra buy uk online

 • Reply
  hacklink satın al
  03/02/2020 at 8:56 am

  takipci.com.tr hacklink satın alarak sitenizi yükseltin.

 • Reply
  hacklink online
  03/02/2020 at 3:00 pm

  takipci.com.tr hacklink satın alarak sitenizi yükseltin.

 • Reply
  truth about generic viagra
  04/02/2020 at 12:12 pm

  widely generic viagra india suggestion cotton [url=https://viagraivo.com/#]does walmart have generic viagra[/url] city https://viagraivo.com/

 • Reply
  https://www.iptvtr.net/iptv-test-deneme/
  04/02/2020 at 12:20 pm

  iptv test 24 saatlik ücretsiz deneme.

 • Reply
  kratom powder for sale
  05/02/2020 at 1:30 pm

  red vs green maeng da kratom legal map where to buy kraton [url=http://kratomsaleusa.com/#]making kratom extract[/url] how do you
  use kratom powder kratom shop http://kratomsaleusa.com/

 • Reply
  Robertdum
  06/02/2020 at 4:09 am

  how to buy viagra buy cialis online new zealand buy cialis england

 • Reply
  cialis online no prescription
  06/02/2020 at 8:55 am

  free ring [url=http://cialisles.com/#]cialis online no prescription[/url] probably serve directly substance cialis
  generic honest penalty cialis online no prescription tight minute http://cialisles.com/

 • Reply
  Günlük burç yorumu
  06/02/2020 at 6:40 pm

  Uzman astrolog Hakan Kalkan günlük burç yorumları ile hayat yolculuğunuzda sizlere rehber oluyor.

 • Reply
  generic viagra online pharmacy review
  08/02/2020 at 12:09 pm

  advocate [url=https://cialsagen.com/#]generic viagra[/url] cheap viagra generic
  viagra invite https://cialsagen.com/

 • Reply
  Robertdum
  09/02/2020 at 6:22 am

  order viagra with mastercard cheap cialis red viagra pills

 • Reply
  web site
  10/02/2020 at 1:54 pm

  web site indexletme işi.

 • Reply
  viagra
  10/02/2020 at 6:52 pm

  really anger generic viagra automatically
  team cheap viagra usa without prescription when trouble viagra for sale completely relationship [url=http://viacheapusa.com/#]viagra[/url] hardly contact cheap viagra usa without prescription along balance http://viacheapusa.com/

 • Reply
  viagra generic availability
  11/02/2020 at 9:02 am

  tongue [url=http://viarowbuy.com/#]generic viagra sildenafil[/url] viagra generico online generic viagra environmental http://viarowbuy.com

 • Reply
  Robertdum
  12/02/2020 at 6:21 am

  buy cialis us pharmacy where to buy viagra generic buy cialis new delhi

 • Reply
  Kniceni
  13/02/2020 at 10:13 am

  cialis buy now cialis generic cialis online buying

 • Reply
  google hacklink online
  13/02/2020 at 12:32 pm

  google online hacklink satın al.

 • Reply
  anal porno
  14/02/2020 at 12:56 am

  google online hacklink satın al.

 • Reply
  web site
  14/02/2020 at 10:43 am

  web site indexletme çalışması.

 • Reply
  vardiacele.artevplatform.org
  14/02/2020 at 10:49 am

  Kitap Kargo D&R Ankara Kitap Arama

 • Reply
  cialis 5mg
  14/02/2020 at 1:33 pm

  expect cialis 5mg artist
  fun [url=https://getcialistabsfasty.com/]cialis 5mg[/url] range https://getcialistabsfasty.com/

 • Reply
  Sorun
  14/02/2020 at 7:44 pm

  Kitap Seti Al D&R Satın Alma

 • Reply
  Shall
  15/02/2020 at 8:39 am

  En Son Kitaplar Romanlar En Çok Satan Yeni Kitaplar

 • Reply
  Kniceni
  16/02/2020 at 1:48 pm

  cutting cialis pills cialis free trial cialis tadalafil 10mg tablets

 • Reply
  Yüksek Sesle
  16/02/2020 at 6:15 pm

  En Iyi Yeni Kitaplar Yeni Çıkan Ve En Çok Okunan Kitaplar

 • Leave a Reply