Mëngjesi/ RECETA

Kombinimet fantastike që e shndërrojnë kosin e shtëpisë, në të preferuarin tuaj!

‘Aromal’ tani është pjesë e SnapFood! Ju mund të zbuloni të gjitha produktet që ofron menuja e larmishme dhe të porosisni nga kudo që ndodheni, përmes telefonit tuaj.

SnapFood zgjerohet gjithnjë e më shumë, duke mbledhur pranë saj restorantet më të mira në fushën e ushqimit.  Kësaj radhe, për të gjithë ju që doni të shijoni kos të freskët shtëpie, si nga dora e mamit duhet të zgjidhni: “Aromal”. 

Ju mund të zgjidhni të shijoni shijen e ëmbël tradicionale me arra, kanellë dhe mjaltë. Por edhe shija ekzotike me ananas, kivi, arrë kokosi, banane e thatë, lëkurë limoni dhe mjaltë, është e parezistueshme.

Jo vetëm këto, por edhe një sërë shijesh të tjera i gjeni brenda menusë së SnapFood nëse zgjidhni “Aromal”. Përpos kombinimeve të mençura me kosin e shtëpisë, “Aromal” ofron edhe lëngje frutash apo sallata të freskëta.

Nuk mungojnë ato me banane, boronica, luleshtrydhe, me kafeinë, portokall, ananas etj.

View this post on Instagram

E njihni @aromal ?😃 Vëndi special ku përgatitet kos i freskët i shtëpisë 100% natyral me kombinimet më fantastike 😋😋 Aromal tani është pjesë e Snapfood,nga ku ju mund të zbuloni të gjitha produktet dhe të porosisni nga kudo që ndodheni😍📱 Shumë shpejt dhe thjesht👌🏻🥰 ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀ . . . Porosit për 20 sekonda ushqim online, më thjesht se kurrë 😉📲Shko te www.snapfood.al ose shkarko aplikacionin dhe shijo ushqimin e preferuar kurdo 🍕🍔🥙🌯🍝🍣 #food #foodie #foodoftheday #snapfoodlove #snapfoodaddict #foodpornshare #foodgram #foodlove #eat #pizza #snapfoodie #tasty #hungry #foodporn #tirana #albania #snapfoodal #yummy #deliciousfood #delicious #gatime #kuzhina #albanianfood #ushqim #tradicionale

A post shared by snapfood.al (@snapfood.al) on

Shkarko falas aplikacionin dhe bëj porosinë tënde me një klik këtu.

Le ta ndryshojmë njëherë e mirë mënyrën sesi hamë!/neps.al 

You Might Also Like

22 Comments

 • Reply
  ปั้มไลค์
  04/12/2019 at 1:10 pm

  Like!! Thank you for publishing this awesome article.

 • Reply
  nixiptj
  11/04/2020 at 10:06 am

  Are you serious? Buy cialis perforate the Medic Venturesome Atmosphere of Greece Intent Pettifog at (513) 542-2704

 • Reply
  generic cialis online
  15/04/2020 at 11:37 am

  Aomhxk zoutwr cialis otc online cialis

 • Reply
  online cialis
  19/04/2020 at 6:55 pm

  Uvdlpw woerjx Pfizer viagra 50 mg online prices of cialis

 • Reply
  Order viagra usa
  04/05/2020 at 5:03 am

  Dfhgqq mekmss viagra pills Buy online viagra

 • Reply
  Usa viagra sales
  04/05/2020 at 2:47 pm

  Ipenou junziy viagra pills Brand viagra over the net

 • Reply
  Viagra original pfizer order
  07/05/2020 at 5:08 am

  Ffozws wpbpny Buy viagra professional Buy online viagra

 • Reply
  Viagra or cialis
  08/05/2020 at 8:37 pm

  Icximi pspjha Low cost canadian viagra Buy viagra us

 • Reply
  Best price viagra
  09/05/2020 at 4:09 pm

  Lmgbut dzadsz Buy viagra lowest price Buy pfizer viagra online

 • Reply
  Buy no rx viagra
  11/05/2020 at 11:22 am

  Svblnf rbhrbc Viagra jelly Buy viagra on internet

 • Reply
  Buy cheap viagra now
  12/05/2020 at 5:33 pm

  Garttq aruare online viagra prescription Canadian viagra 50mg

 • Reply
  Estherdax
  13/05/2020 at 10:22 am

  Fezydb iuuazr viagra coupon Female viagra

 • Reply
  Estherdax
  14/05/2020 at 10:04 am

  Ogudkx rzbrbg Buy viagra without rx Pfizer viagra canada

 • Reply
  cheap erectile dysfunction pills
  23/05/2020 at 1:47 am

  Wfppyt znvhmc ed pills that really work best ed pills

 • Reply
  medicine erectile dysfunction
  24/05/2020 at 7:48 pm

  Yiohkm cmwrrz mens ed pills medicine erectile dysfunction

 • Reply
  ed pills for sale
  26/05/2020 at 8:28 pm

  Umludq ppvgxj ed pills that work buy ed pills

 • Reply
  pills for ed
  28/05/2020 at 3:05 pm

  Cemfpi nxjrin ed pills otc ed pills for sale

 • Reply
  impotence pills
  30/05/2020 at 9:47 pm

  Lnmwds yzucpo best place to buy cialis online reviews buy ed pills online

 • Reply
  Estherdax
  01/06/2020 at 8:42 pm

  Vlyhbo jvuknm Buy viagra online Buy viagra internet

 • Reply
  Estherdax
  10/06/2020 at 6:43 pm

  Zbfite xrvhiw canada pharmacy walmart pharmacy

 • Reply
  Estherdax
  11/06/2020 at 2:50 pm

  Jhtlsj idhsux rx pharmacy canadian pharmacy online

 • Reply
  Estherdax
  12/06/2020 at 10:39 am

  Skvvvx kaoxuh cvs pharmacy canadian online pharmacy

 • Leave a Reply