Sugjerojmë:

Arkiva e etiketave: porosi

Ҫfarë të bësh në Tiranë nëse je single për...

Gjëja e parë që të vjen ndërmend kur mendon për Shën Valentinin sigurisjt janë ҫiftet e dashuruar apo jo? Darka romantike, trëndafila të kuq, ҫokollata, zemra etj, etj… Por a do të thotë kjo se beqarët/et duhet të diskriminohen...

Ka një mënyrë për të fituar para pa limit...

Që Snapfood është i vetmi aplikacion që të shpërblen sa herë ti porosit, kjo tashmë është e ditur. Por përveҫ sistemit të cashback që të kthen para mbrapsht pas ҫdo porosie, ka një tjetër mënyrë për të fituar para...

10 avantazhet e të porositurit ushqim online nga celulari

Ushqimi delivery po ecën me hapa të mëdha edhe në vendin tonë. Restorantet nga ana tjetër po rrisin gjithnjë e më tepër prezencën e tyre online për të qenë në njëfarë mënyrë akoma edhe më afër klientit apo dëshirave...

Pazar online në kohërat e karantinës! Ja çfarë po...

Duke iu përshtatur situatës së vështirë në vend, pothuajse çdo dyqan ka vendosur t’i qëndrojë pranë çdokujt që ka nevojë për produkte, shërbime bazike, por edhe luksi duke ofruar shërbimin online. Shumë dyqane në Tiranë, por jo vetëm, e...

Kombinimet fantastike që e shndërrojnë kosin e shtëpisë, në...

‘Aromal’ tani është pjesë e SnapFood! Ju mund të zbuloni të gjitha produktet që ofron menuja e larmishme dhe të porosisni nga kudo që ndodheni, përmes telefonit tuaj. SnapFood zgjerohet gjithnjë e më shumë, duke mbledhur pranë saj restorantet...

Humus panxhari, receta që bën njësh të bukurën dhe...

Si të përgatisim humus me panxhar? Përbërësit 2 lugë kafe me hudhër pluhur 8 panxharë të zier 2 kupa të vogla me qiqra 3 kube akulli ¼ filxhan vaj ulliri Fara susami pak majdanoz ⅓ filxhan lëng limoni ⅔ filxhan tahini...