Bukuri

Flokë të drejtë dhe plot shkëlqim, falë kësaj maske me qumësht!

Këto dy produkte punojnë si një balsam, duke i lënë flokët tuaj të butë dhe të drejtë.

Çfarë ju duhet për këtë maskë:

 • 250 ml qumësht kokosi
 • lëngu i 1 limoni

Udhëzime: 

 • Në një enë përzieni mirë të dy përbërësit.
 • Lani flokët tuaj me shampo si zakonisht dhe më pas në vend të balsamit, do të aplikoni maskën që përgatitët.
 • E lini të veprojë për 5-7 minuta, pastaj e shpëlani mirë flokun me ujë të ngrohtë.
 • Përsëriteni disa herë në javë në mënyrë që të shihni rezultatet./neps.al 

You Might Also Like

2 Comments

 • Reply
  cialis pills
  17/05/2020 at 4:56 am

  cialis 5mg cost no new posts
  cialis drug strengths
  cialis 20mg
  – cialis vs viagra blogs sign.asp?pageposition=
  how to buy cheap viagra or cialis

 • Reply
  tadalafil
  05/06/2020 at 1:10 am

  cialis 20mg side effects msn messenger
  cialis and alcohol forum topics
  10 mg tadalafil generic
  – cialis buy occupation
  cialis 10 mg effectiveness faq

 • Leave a Reply