Sugjerojmë:

Arkiva e etiketave: falë kësaj maske me qumësht!

Flokë të drejtë dhe plot shkëlqim, falë kësaj maske...

Këto dy produkte punojnë si një balsam, duke i lënë flokët tuaj të butë dhe të drejtë. Çfarë ju duhet për këtë maskë: 250 ml qumësht kokosi lëngu i 1 limoni Udhëzime:  Në një enë përzieni mirë të dy...