DIETË

30 minuta stërvitje në shtëpi/Ju duhet vetëm peshqiri dhe ujë

Mos e lejoni karantinën që t’ju shtojë në peshë!

Të stërviturit në shtëpi është diçka krejtësisht e mundshme dhe po aq efektive sa orët e tëra e shpenzuara në palestër. 30 minuta çdo ditë do të ishte mëse ideale për të mbajtur peshën dhe format e trupit në parametrat e duhura.

Interneti në këtë drejtim na e thjeshton akoma më shumë punën, prandaj Nepsi në morinë e videove që pa nga hulumtimi, zgjodhi për ju videon si më poshtë.

Koha në total është 37 minuta. Çdo ushtrim zgjat 40 sekonda dhe 15 sekonda janë pushim.

Vishu sport, merr peshqirin, rrëmbe 1 shishe ujë dhe eja nisim së bashku nga puna.

Në fund të stërvitjes, do të ndihesh kaq mirë!

 

You Might Also Like

21 Comments

 • Reply
  vurtil opmer
  11/04/2020 at 10:02 am

  Heya i’m for the first time here. I found this board and I find It really useful & it helped me out a lot. I hope to give something back and help others like you aided me.

 • Reply
  smore traiolit
  13/04/2020 at 6:09 am

  Some times its a pain in the ass to read what people wrote but this internet site is very user friendly! .

 • Reply
  cost of cialis
  18/04/2020 at 7:13 pm

  Hasrgt skjjbp cheap cialis online cialis 20mg price

 • Reply
  canadian pharmacy cialis 20mg
  19/04/2020 at 2:43 am

  Vmprrk wnssje Real viagra pharmacy prescription cialis without a doctor prescription

 • Reply
  cialis professional
  20/04/2020 at 8:37 am

  Nwubvy owvytv buy term papers cialis coupon walgreens

 • Reply
  cialis pill
  21/04/2020 at 4:07 am

  Jtxpcl wjjvqr Canadian pharmacy cialis best place to buy cialis online

 • Reply
  Canadian viagra and healthcare
  02/05/2020 at 5:22 pm

  Awmttw ddjdjt viagra pill Viagra medication

 • Reply
  Cost of viagra
  03/05/2020 at 4:24 pm

  Pmpgfe xmfjgy cheap viagra generic Canadain viagra

 • Reply
  erjilopterin
  10/05/2020 at 11:18 am

  Hi there! This post couldn’t be written any better! Reading through this post reminds me of my previous room mate! He always kept talking about this. I will forward this article to him. Pretty sure he will have a good read. Thank you for sharing!

 • Reply
  Buy brand viagra
  12/05/2020 at 8:22 pm

  Kczpzr awmwck online viagra prescription Get viagra

 • Reply
  Estherdax
  13/05/2020 at 10:26 am

  Ssauuc jdjpsh sildenafil citrate Buy generic viagra

 • Reply
  Estherdax
  14/05/2020 at 10:08 am

  Bphhsj ztckxf Overnight canadian viagra Viagra next day delivery

 • Reply
  buy ed pills online
  23/05/2020 at 12:58 am

  Tftnhs zdxbkw cheap ed pills online cheapest ed pills

 • Reply
  gnc ed pills
  24/05/2020 at 7:01 pm

  Jvcfsx cbpnnq buy ed pills new ed pills

 • Reply
  cheap erectile dysfunction
  26/05/2020 at 7:42 pm

  Ucqhbv lydlyo mens ed pills cheap erectile dysfunction pills

 • Reply
  best ed pills at gnc
  28/05/2020 at 2:26 pm

  Toxqym mssflg erection pills online male ed pills

 • Reply
  ed meds online without doctor prescription
  30/05/2020 at 9:04 pm

  Odawyg wdobmt generic cialis ed meds online

 • Reply
  Estherdax
  01/06/2020 at 7:53 pm

  Cvhhen aqvauz Buy viagra Buy viagra overnight delivery

 • Reply
  Estherdax
  11/06/2020 at 1:32 am

  Bpvyas jjilxn canadian pharmacy online canadian online pharmacy

 • Reply
  Estherdax
  11/06/2020 at 8:51 pm

  Gvguty pgrmhj canadian pharmacy walmart pharmacy

 • Reply
  Estherdax
  12/06/2020 at 10:41 pm

  Ykkflw xdrosc safe canadian pharmacy walmart pharmacy

 • Leave a Reply