Vetëm me një klik … dhe pica “Shardana” vjen e ngrohtë tek ti!

Dëshironi një picë të shijshme, unike, me produkte të freskëta dhe të jetë i tretshëm për organizmin tuaj? Tek SnapFood do të gjeni vendin e duhur: Picerinë “Shardana”!

Nëse porosisni tek “Shardana” do të provoni shijen e vërtetë të picave italiane dhe padyshim do të bini në dashuri që me kafshatën e parë…

Çdo picë këtu përgatitet me brumë integral dhe piqet në furrë druri. Gruri është i patrajtuar kimikisht, me lievitacion natyral mbi 48 orë çka e bëjnë picën Shardana shumë të tretshme për organizimin tuaj. Çdo përbërës që i shtohet picave tuaja të preferuara, janë ingredientë italianë të një cilësie të lartë.

Për të eksploruar menunë me diversitet të “Shardanës” mjafton të shkarkoni nga telefoni SnapFood dhe të bëni porosinë në pak sekonda.

Mos harroni se çdo ditë, është një ditë e mirë për të shijuar një picë të vërtetë italiane, pa shkuar deri në Itali.

Dhe me këtë rast Neps.al ju sugjeron të provoni picën “Gustosa”.

Përmbajtja e saj me domate të freskëta, mozzarella, Philadelfia dhe pomodorini do t’ju pelqeje pafund.

Lini një koment