Bukuri

Uthull molle dhe limon, maska që lufton flokët e yndyrshëm!

Kjo maskë është e përkryer për flokët me yndyrë pasi këto dy përbërës mund të eliminojnë vajin e tepërt nga flokët. Uthulla e mollës dhe limoni do të balancojnë nivelin e pH të flokëve duke eliminuar gjithashtu zbokthin.

Çfarë duhet të bëni? 

 • Mbushni një të katërtën e gotës me uthull molle dhe në të shtrydhni gjysmë limoni.
 • Lëreni për 10 minuta e më pas aplikoni në flokë duke masazhuar skalpin.
 • Lëreni maskën për 15 minuta dhe më pas shpëlajini flokët normalisht.

Image result for vinegar and lemon for hair

Sugjerohet të përdoret 1 herë në javë.

Kjo maskë trajton ndër të tjerash edhe majat e djegura, flokët e holluara apo rënien e tyre./neps.al 

You Might Also Like

7 Comments

 • Reply
  ปั้มไลค์
  03/12/2019 at 5:12 pm

  Like!! Thank you for publishing this awesome article.

 • Reply
  cialis maximum dosage
  03/01/2020 at 6:01 pm

  Hello, blame you in spite of information! I repost in Facebook

 • Reply
  Everettquels
  10/01/2020 at 5:39 am

  Hello, thank you in spite of word! canada viagra http://viapwronline.com I repost in Facebook.
  buy viagra

 • Reply
  Petergrisa
  13/01/2020 at 3:33 pm

  Hello, row-boat thanks you http://cialisxtl.com looking representing facts! cialis 20 image
  buy viagra online

 • Reply
  WayneRew
  17/01/2020 at 7:43 am

  Cialis interactions for cialis cialis 20mg price

 • Reply
  WayneRew
  20/01/2020 at 10:39 pm

  Cialis how long does 20mg cialis keep in system buy cialis online canadian

 • Reply
  WayneRew
  26/01/2020 at 9:12 am

  Cialis cheapest cialis cialis headaches afterwards

 • Leave a Reply