Sugjerojmë:

Torta me 4 përbërës që nuk ka nevojë për t’u pjekur

Kos
Mjaltë
Kakao
Banane

1.Kosin, mjaltin dhe kakaon hidheni në një enë dhe përziejini.

2.Shtroni letrën e pjekjes në një tepsi dhe hidhni masën.

3.Bananen e prerë në copa të vogla, vendoseni sipër masës.Shtoji arra nëse dëshironi.

4.Tortën vendoseni në frigorifer për rreth 3 orë.

Lini një koment