DIETË

Shkopi i fshesës dhe 20 ushtrime fantastike që mund të bëjmë me të

Shkopi është një mjet fantastik në kushtet e shtëpisë që na ndihmon për të vënë trupin në lëvizje, na tendos, na çliron tensionin, largon stresin, forcojmë shpinën, por edhe muskujt të tjerë të trupit si dhe na ndihmon me ekuilibrin.

Po, po mjafton 1 shkop, nga ai i fshesës madje për të patur gjithë këto përfitime.

Nëse nuk keni një ide se çfarë ushtrimesh të bëni me të, Neps.al ju sugjeron më poshtë një video.

Çdo ushtrim realizohet vetëm me nga 1 set x 12 lëvizje.

You Might Also Like

3 Comments

 • Reply
  ปั้มไลค์
  23/04/2020 at 1:50 pm

  Like!! I blog quite often and I genuinely thank you for your information. The article has truly peaked my interest.

 • Reply
  ทิชชู่แอลกอฮอล์
  23/04/2020 at 1:51 pm

  Thank you ever so for you article post.

 • Reply
  กรองหน้ากากอนามัย
  23/04/2020 at 1:52 pm

  A big thank you for your article.

 • Leave a Reply