Sugjerojmë:

Pamje e re, përvojë mbresëlënëse: Mirë se ri-vini në SnapFood!

Përgatituni për një surprizë të këndshme nga SnapFood, platforma juaj e preferuar e ushqimit dhe argëtimit në Shqipëri! Kemi punuar pa u lodhur për të ridizenjuar aplikacionin tonë, duke i dhënë atij një pamje të re dhe të freskët që do të përmirësojë përvojën tuaj në çdo hap.

Ndërsa SnapFood merr një pamje të re tërheqëse, ne kemi ruajtur të gjitha veçoritë që ju pëlqeni dhe i kemi bërë ato edhe më të mira. Qoftë nëse kërkoni porosi me dërgesë, porosi dhuratë, rezervim apo marrje nga restoranti, SnapFood është këtu për t’ju ofruar një eksperiencë të paharruar.

Me dizajnin e ri, do të jetë akoma më e lehtë të navigoni nëpër aplikacion dhe të shijoni të gjitha veçoritë e tij fantastike! Lidhuni me miqtë tuaj dhe njihni njerëz të rinj në zonë, ndani aventurat tuaja kulinare në SnapStory, zbuloni restorante të reja në hartë dhe shfrytëzoni promocione ekskluzive, të gjitha brenda një aplikacioni të vetëm!

Çdo detaj është menduar me kujdes për të përmirësuar eksperiencën tuaj! Ngjyrat e gjalla, ikonat e qarta dhe navigimi i thjeshtë ju ftojnë të zhyteni në botën e SnapFood dhe të shfrytëzoni plotësisht të gjitha mundësitë që aplikacioni ofron.

Ky është vetëm fillimi! Jeta juaj sociale dhe shijet tuaja janë gati të transformohen si asnjëherë më parë!

Mund të personalizoni në çdo kohë preferencat tuaja, duke siguruar që SnapFood të jetë i përshtatur sipas nevojave dhe dëshirave tuaja specifike. Qoftë nëse jeni në kërkim të ofertave më të mira, restoranteve më të reja apo thjesht dëshironi të lidheni me miqtë tuaj, SnapFood do t’ju ndihmojë të gjeni atë që kërkoni, me lehtësi.

Përveç kësaj, ekipi ynë i talentuar ka punuar shumë për të optimizuar performancën e aplikacionit, duke siguruar që çdo veprim të kryhet shpejt dhe pa probleme. Eksperiencë e shpejtë, e qëndrueshme dhe e kënaqshme, pa asnjë pengesë në rrugën tuaj drejt kënaqësisë së ushqimit dhe lidhjeve sociale.

Përgatituni të zhyteni në botën e shijeve, ndërveprimit social dhe përfitimeve me ridizenjimin e SnapFood. Shumë shpejt, një përvojë mahnitëse do të vijë në ekranin e telefonit tuaj!

E keni shkarkuar aplikacionin? Klikoni këtu dhe futuni në botën magjepsëse të SnapFood!

Jini të parët që do të provoni këtë transformim emocionues dhe na tregoni se çfarë mendoni. Presim me padurim të dëgjojmë nga ju!

Gati për të filluar këtë udhëtim të ri me ne? Qëndroni në pritje, sepse e ardhmja e SnapFood është plot surpriza dhe mundësi të reja! Së bashku, le të shijojmë çdo kafshatë, çdo çast dhe çdo lidhje që SnapFood sjell në jetën tonë.

Mirë se vini në botën e re të SnapFood – ku çdo ditë sjell një shije dhe një përvojë të re!

Lini një koment