Bukuri

Pa kosto, pa efekte anësore. Kjo është maska që lufton fytyrat e yndyrshme!

Për të hequr yndyrën e tepërt dhe papastërtinë nga fytyra është e rëndësishme të ndiqni një regjim të rregullt të kujdesit të lëkurës. Kategoritë më të prekur nga ky shqetësim i lëkurës janë adoleshentët dhe gratë shtatzëna, sepse të dy këto grupe kanë çrregullime hormonale.

Ju mund të shpëtoni njëherë e mirë nga yndyra e tepërt e lëkurës duke përdorur një metodë të thjeshtë natyrale.

Ja sugjerimi i Nepsit: 

Aloe Vera me bollgur

 • Hidhni në një enë të vogël pak xhel Aloe Vera dhe bollgur.
 • Përziejini mirë dhe aplikojeni përzierjen në fytyrë dhe mbajeni për 15 minuta.
 • Më pas shpëlajeni fytyrën me ujë.

Image result for oily skin

Pse funksionon?
Bollguri vepron si një përbërës që e përthan lëkurën, ndërsa Aloe Vera e freskon dhe e bën atë elastike./neps.al 

You Might Also Like

4 Comments

 • Reply
  Kniceni
  16/02/2020 at 2:53 am

  viagra sale canada when is the best time to take cialis wholesale cialis suppliers

 • Reply
  Kniceni
  16/02/2020 at 8:58 pm

  buy cialis levitra and viagra generic cialis viagra online canadian pharmacy

 • Reply
  Kniceni
  16/02/2020 at 11:40 pm

  where to buy the cheapest cialis $200 cialis coupon buy generic levitra canada

 • Reply
  Kniceni
  17/02/2020 at 12:07 am

  cialis pills picture cialis online pharmacy how much is viagra

 • Leave a Reply