Bukuri

Maska që i duhet flokëve tuaj, për të qenë të buta si mëndafsh!

Përdorini bananet dhe vajin e ullirit për një balsam të vërtet flokësh që i zbut ato nga rrënja e deri tek majat tuaja.

Çfarë duhet të bëni:

 • Në një blender miksoni 1 banane me 1 lugë gjelle vaj ulliri.
 • I përzieni mirë dhe masazhojeni maskën tek skalpi i kokës dhe gjatë gjithë gjatësisë së flokëve tuaj.
 • E lini të veprojë për 30 minuta.
 • E shpëlani mirë në fund si zakonisht me shampo.

Image titled Do Hair Spa Treatments at Home Step 12

Ky trajtim rekomandohet të aplikohet dy herë në javë!/neps.al 

You Might Also Like

1 Comment

 • Reply
  ปั้มไลค์
  14/01/2020 at 6:14 pm

  Like!! Great article post.Really thank you! Really Cool.

 • Leave a Reply