Shëndet

Limon+mjaltë, antibiotiku më i mirë natyral për të luftuar dhimbjen e fytit!

Edhe ti me dhimbje fyti këto kohë? Epo qenke në artikullin e duhur atëherë!

Një nga antibiotikët më të mirë natyralë për të lehtësuar dhimbjen e fytit është kombinimi i mjaltit dhe limonit pasi lufton mikroorganizmat që shkaktojnë infeksionin e fytit. Ai shërben në të njëtën kohë edhe për të qetësuar kollën apo problemet me frymëmarrjen.

Image result for lemon and honey

Çfarë duhet të bëni? 

 • Në një enë shtoni lëngun e një limoni dhe dy lugë gjelle mjaltë.
 • Përziejini bashkë dhe konsumojini çdo mëngjes dhe mbrëmje, ose tretini në ujë dhe mund t’i pini gjatë gjithë ditës.

Brenda dy ditësh do të lehtësoheni ndjeshëm nga dhimbja e fytit./neps.al 

You Might Also Like

30 Comments

 • Reply
  ปั้มไลค์
  14/01/2020 at 6:13 pm

  Like!! Great article post.Really thank you! Really Cool.

 • Reply
  Lawanna
  15/02/2020 at 8:43 pm

  naturally like your web-site but you need to
  test the spelling on quite a few of your posts.

  Several of them are rife with spelling problems and I find it very bothersome to tell the reality nevertheless I will
  surely come back again.

 • Reply
  wlcllwp
  11/04/2020 at 12:09 pm

  Probiotics can upbringing combating and entrance 5 mg cialis Weird also has and oesophageal calorimetry into smashing

 • Reply
  cialis canadian pharmacy
  15/04/2020 at 1:52 pm

  Xzigpa azccea generic cialis cialis generic best price

 • Reply
  keedoRoordRak
  16/04/2020 at 4:07 am

  cbd vape cbd vape cbd oil online

 • Reply
  cipro without a doctor prescription
  21/04/2020 at 10:11 pm

  ciprofloxacin 500mg antibiotics cost cipro without a
  doctor prescription buy ciprofloxacin [url=https://ciprofloxacin.confrancisyalgomas.com/#]ciprofloxacin 500mg antibiotics
  walmart cost[/url] https://ciprofloxacin.confrancisyalgomas.com/

 • Reply
  Generic viagra us
  02/05/2020 at 10:43 pm

  Wqkjuc ewzgdy sildenafil cost Order viagra us

 • Reply
  Buy pfizer viagra in canada
  03/05/2020 at 8:11 pm

  Drdgnn ffirwb online pharmacy viagra generic Buy cheap viagra online

 • Reply
  Pharmacy viagra
  04/05/2020 at 12:55 pm

  Btejgr myegko when is viagra generic Discount viagra no rx

 • Reply
  Generic viagra canada
  05/05/2020 at 11:27 am

  Jgvort dcjdjt viagra online from canada How to get some viagra

 • Reply
  Free viagra samples
  06/05/2020 at 8:25 am

  Iifvbm zvtgxw Real viagra without prescription Buy viagra on internet

 • Reply
  Buy pfizer viagra online
  07/05/2020 at 3:48 am

  Jtmchz tvumyj Buy pfizer viagra Cost of viagra

 • Reply
  Viagra next day
  08/05/2020 at 4:40 am

  Rpnmny hwkhrx Order viagra online Viagra approved

 • Reply
  Discount viagra no rx
  08/05/2020 at 7:04 pm

  Liabas vfvuka erectile dysfunction medication Samples of viagra

 • Reply
  Get viagra
  09/05/2020 at 2:07 pm

  Vyezay ookbmi Order viagra us Buy viagra us

 • Reply
  Buy no rx viagra
  11/05/2020 at 9:27 am

  Flbcei kaaasx Discount viagra without prescription Usa pharmacy viagra

 • Reply
  Estherdax
  13/05/2020 at 1:47 pm

  Wofszx jwczwc viagra for women Buy cheap viagra online

 • Reply
  Estherdax
  14/05/2020 at 1:20 pm

  Vmekvv uyyzdo Viagra overnight shipping Buy pfizer viagra online

 • Reply
  best ed pills at gnc
  22/05/2020 at 5:13 am

  Flcgzq lobfuq best over the counter ed pills male ed pills

 • Reply
  Genny Danco
  22/05/2020 at 8:10 pm

  This is a jolly fascinating post. Report register my site mambo jambo

 • Reply
  best non prescription ed pills
  23/05/2020 at 11:28 pm

  Umucvb ykriea best over the counter ed pills best over the counter ed pills

 • Reply
  non prescription erection pills
  25/05/2020 at 8:23 pm

  Jdazyd jgccsm male ed pills erectile dysfunction drug

 • Reply
  best over the counter ed pills
  27/05/2020 at 8:40 pm

  Nerxgv awyepc new ed pills ed meds

 • Reply
  best ed pills
  29/05/2020 at 8:53 pm

  Qktpew bkfpnt when does cialis go generic cheap erectile dysfunction pills

 • Reply
  Estherdax
  31/05/2020 at 11:32 pm

  Zkfqnl cdxsin generic viagra online Viagra next day

 • Reply
  Candy Ioni
  01/06/2020 at 5:15 pm

  Here is some high quality website ! Check this out: magazin de pescuit

 • Reply
  Andrei Elizahb
  08/06/2020 at 5:46 pm

  Hello , If you want free xbox free you can get to theese codes free xbox card codes

 • Reply
  Estherdax
  10/06/2020 at 7:08 pm

  Tkxfhg eavjlg canadian pharmacy review canadian pharmacy online

 • Reply
  Estherdax
  12/06/2020 at 11:04 am

  Ppmwib rtdsqe best canadian online pharmacy walmart pharmacy

 • Reply
  Andrei Elizahe
  12/06/2020 at 7:56 pm

  Check out this awesome website free steam codes

 • Leave a Reply