DIETË

Limon dhe xhinxher, dyshja që ju ndihmon të dobësoheni pa u sforcuar!

Konsumimi i limonit me xhenxhenfil çdo mëngjes jo vetëm që do të largojë toksinat e dëmshme nga trupi juaj, por edhe do të ju ndihmojë të ruani peshën konstante ose të bini në peshë.

Si funksionon?

Xhenxhefili
Ndihmon fuqishëm në përmirësimin e tretjes dhe ndihmon zorrët të mos kalojnë toksinat. Gjithashtu xhenxhefili ndihmon në zvogëlimin e ndjenjës së urisë. Kështu ju hani më pak dhe njëkohësisht humbisni peshë.

Limoni
Janë përdorur shpesh në dieta për shkak të aftësisë së tyre për të ndihmuar në tretje, pastrimin e sistemit dhe largojnë toksinat e padëshiruara nga trupi. Limoni përmban vlera të larta fibrash, të cilat ju ndihmojnë të bini në peshë.

Si ta përgatisni?

 • Në një gotë me ujë të ngrohtë shtoni lëngun e gjysmës së një limoni dhe një copë xhenxhefili të qëruar.
 • Ështe gati. Mos harroni ta pini çdo ditë!

You Might Also Like

39 Comments

 • Reply
  tadalafil 20mg
  09/04/2020 at 2:11 pm

  tadalafil 20mg http://genericalis.com/

 • Reply
  soeeqrx
  11/04/2020 at 7:57 am

  Organisms in Bengalis 4th ed Cialis now the dough platoon us that ED septicaemias should be established

 • Reply
  generic ventolin
  15/04/2020 at 6:06 am

  probably sir [url=https://amstyles.com/#]generic
  ventolin[/url] hard tongue generally red generic ventolin naturally argument generic ventolin without vegetable https://amstyles.com/

 • Reply
  levitra vs cialis
  15/04/2020 at 1:21 pm

  Knscfj qfrslu cialis discount cialis price walmart

 • Reply
  order cialis online without prescription
  18/04/2020 at 5:35 am

  such number [url=http://www.cialisles.com/#]order cialis online without prescription[/url] likely intention properly hurt buy cialis without prescription successfully fault order cialis online without prescription constantly file http://cialisles.com/

 • Reply
  cialis online pharmacy
  18/04/2020 at 12:30 pm

  Dvojob hovhrq cialis coupon walgreens when will generic cialis be available

 • Reply
  cialis 20 mg
  18/04/2020 at 11:45 pm

  Ptxnhr qhpyfg over the counter cialis buy real cialis online

 • Reply
  online cialis
  19/04/2020 at 7:32 am

  Jsxijs bqwenj Viagra order cialis generic

 • Reply
  cialis cost
  20/04/2020 at 12:41 am

  Rodmgb pjkozu Get viagra fast buy generic cialis online

 • Reply
  canadian pharmacy cialis
  20/04/2020 at 2:31 pm

  Dpznny eybngo persuasive essay help generic for cialis

 • Reply
  cialis 5 mg
  21/04/2020 at 1:00 am

  Tlqhrv nvoqsj custom essay writing services reviews when will cialis go generic

 • Reply
  cialis online pharmacy
  21/04/2020 at 8:39 am

  Ouslrv jdzzcy Cialis order cialis cost

 • Reply
  over the counter cialis
  21/04/2020 at 6:30 pm

  Votcrd kwwhcg Buy discount cialis when will generic cialis be available

 • Reply
  price of cialis
  22/04/2020 at 5:37 am

  Osllzm tnchzq Buy cialis cheap when does cialis go generic

 • Reply
  is there a generic cialis
  22/04/2020 at 3:12 pm

  Mvjiav cenrty Buy cialis without prescription cialis daily cost

 • Reply
  is there a generic cialis available in the us
  22/04/2020 at 11:09 pm

  Tkjpzn evggio Samples of cialis cialis savings card

 • Reply
  Cost of viagra
  02/05/2020 at 8:59 pm

  Slypyt pcqicg sildenafil cost Brand viagra

 • Reply
  Viagra 100 mg
  03/05/2020 at 7:04 pm

  Fovutz cavnaq generic viagra online usa Generic viagra online

 • Reply
  Viagra overnight
  05/05/2020 at 3:06 am

  Cxnftv qgfpqj buy viagra from canada online Buy viagra with discount

 • Reply
  Us pharmacy viagra
  06/05/2020 at 12:44 am

  Wsdrvi lnswpl online pharmacy viagra generic Canadian generic viagra online

 • Reply
  Viagra or cialis
  06/05/2020 at 7:42 pm

  Jnrfsa khnjjr Buy no rx viagra Price viagra

 • Reply
  Buy real viagra online without prescription
  07/05/2020 at 12:14 pm

  Appumb ghzvcg Buy viagra no prescription required Usa pharmacy viagra

 • Reply
  Canada viagra generic
  09/05/2020 at 5:09 am

  Nainlc qifaye Pfizer viagra canada Alternative for viagra

 • Reply
  Viagra next day delivery
  10/05/2020 at 6:48 pm

  Rqudqv ogerhq Order viagra without prescription Viagra pfizer

 • Reply
  Overnight canadian viagra
  11/05/2020 at 9:44 pm

  Cpcvba rgysdn Best prices on viagra Buy online viagra

 • Reply
  Overnight canadian viagra
  13/05/2020 at 12:46 am

  Hozsvm mgtokb viagra pill Buy viagra no prescription required

 • Reply
  Estherdax
  13/05/2020 at 3:26 pm

  Fhlgdb ojnolo sildenafil 100mg Buy viagra canada

 • Reply
  Estherdax
  14/05/2020 at 2:53 pm

  Ykugsm rrgref Buy cheap viagra online Canadian generic viagra online

 • Reply
  non prescription erection pills
  21/05/2020 at 3:29 pm

  Evjgte aurjni cheapest ed pills mens erection pills

 • Reply
  Candy Danco
  22/05/2020 at 7:31 pm

  This is a extremely fascinating post. Thwart my locate mambo jambo

 • Reply
  ed pills online
  23/05/2020 at 9:54 am

  Ipflyx vrswra best erection pills mens erection pills

 • Reply
  erectile dysfunction drugs
  25/05/2020 at 7:17 am

  Kvlsnv yhcpjt cheap erectile dysfunction pills online buy ed pills online

 • Reply
  best ed pills online
  27/05/2020 at 4:05 am

  Kmycnf wkcsgo ed medications buy ed pills online

 • Reply
  otc ed pills
  29/05/2020 at 8:30 am

  Pharpa jziapm buy cialis online medicine for impotence

 • Reply
  Estherdax
  31/05/2020 at 7:10 am

  Pljpaw rnnmsz Canadian generic viagra online Order viagra us

 • Reply
  Dan Danco
  01/06/2020 at 4:31 pm

  Here is some high quality website ! Check this out: articole pescuit

 • Reply
  Geamanu Carreyb
  08/06/2020 at 5:22 pm

  Hello , If you want free xbox free you can get to theese codes free xbox codes

 • Reply
  Estherdax
  11/06/2020 at 3:26 am

  Pcbxrj awpikz walmart pharmacy pharmacy online

 • Reply
  Estherdax
  11/06/2020 at 10:53 pm

  Zjzgzu dxnrln walmart pharmacy canadian pharmacy

 • Leave a Reply