Shëndet

Largon shenjat e moshës dhe aknet. 5 arsye pse duhet të pini lëng molle!

Pini lëng molle për lëkurën tuaj! Lëngu natyral i këtij fruti është aleati më i mirë kur vjen puna për të patur një lëkurë të pastër si të një bebeje.

Lëngu i mollës:

 • Përmirëson cilësinë e lëkurës suaj
 • E bën lëkurën më elastike
 • I jep lëkurës shkëlqim
 • Trajton aknet dhe pikat e zeza
 • Largon shenjat e moshës dhe zbeh plagët

Image result for apple juice

Zakonisht rekomandohet molla e kuqe për lëng, por ju jeni të lirë të zgjidhni atë që ju pëlqen. Me një shtrydhëse frutash dhe këtë frut, do të jetë investimi më i mirë që mund të bëni.

Lëngu i mollës është i pasur në vitaminë C, enzima dhe antioksidantë që “shërojnë” lëkurën tuaj nga brenda./neps.al 

You Might Also Like

1 Comment

 • Reply
  ปั้มไลค์
  12/10/2019 at 1:11 pm

  Like!! I blog quite often and I genuinely thank you for your information. The article has truly peaked my interest.

 • Leave a Reply