Bukuri

Kundër zbokthit dhe rënies së flokëve, ja dyshja natyrale që ju nevojitet!

Rënia e flokëve dhe zbokthi është kthyer në një problem të vërtet si për meshkujt dhe gratë në ditët e sotme. Teksa jeni në kërkim të mijëra metodave të kushtueshme që rëndojnë xhepat tanë, ju mund të provoni edhe metodat më popullore.

Ato nuk ju marrin shumë kohë në përgatitje dhe japin rezultate të kënaqshme. Hidhini një sy maskës me vaj kokosi dhe lëng limoni.

Image result for coconut oil and lemon

Çfarë duhet të bëni:

 • Merrni 5 lugë gjelle vaj kokosi.
 • Ngroheni pak.
 • I shtoni 5-6 pika lëng limoni.
 • Aplikojeni tek skalpi dhe tek flokët.
 • Masazhojeni pak butësisht.
 • E lini për 15 minuta të veprojë
 • Tani e lani flokun me shampo si zakonisht
 • Bëjeni këtë 3-4 herë në javë./neps.al 

You Might Also Like

17 Comments

 • Reply
  ปั้มไลค์
  12/10/2019 at 1:11 pm

  Like!! I blog frequently and I really thank you for your content. The article has truly peaked my interest.

 • Reply
  canada cialis
  02/01/2020 at 1:06 am

  Hello, thank you in spite of facts! I repost in Facebook

 • Reply
  Everettquels
  07/01/2020 at 12:56 pm

  Hello, blame you for word! side effects for viagra http://viapwronline.com I repost in Facebook.
  cheapest viagra

 • Reply
  Petergrisa
  12/01/2020 at 4:47 pm

  Hello, blame you http://cialisxtl.com allowing for regarding oath! п»їcialis
  viagra effects

 • Reply
  John Pabloa
  13/01/2020 at 11:07 am

  This is a same respected post. Thanks quest of posting this.

  What do you think close by my website: https://firmacrearesitewebdesign.blogspot.com/

 • Reply
  Andy Pablobi
  14/01/2020 at 2:46 am

  This is a truly weighty post. Thanks as a service to posting this.

  What do you over nearby my website: https://crearesitewebbucurestix.blogspot.com/

 • Reply
  WayneRew
  16/01/2020 at 4:35 am

  Cialis cialis pills for sale cialis erections

 • Reply
  WayneRew
  20/01/2020 at 1:30 am

  Cialis herbal replacement for viagra/cialis/levitra… cialis samples request

 • Reply
  WayneRew
  28/01/2020 at 12:47 am

  Cialis liquid cialis source reviews cialis prices 20mg

 • Reply
  Robertdum
  31/01/2020 at 10:45 am

  best place to buy cialis on line do you need a prescription to buy levitra viagra online order canada

 • Reply
  Robertdum
  03/02/2020 at 9:16 am

  buy cialis daily viagra sale singapore cheap viagra + web.uinteramericana.edu

 • Reply
  Robertdum
  06/02/2020 at 4:41 pm

  cialis online order discount canadian cialis cialis cheap overnight

 • Reply
  Robertdum
  09/02/2020 at 6:34 pm

  order levitra now cialis for sale in the philippines buy cialis cheap generic

 • Reply
  Kniceni
  14/02/2020 at 1:31 am

  cialis pills picture 5mg cialis viagra online buy australia

 • Reply
  Kniceni
  17/02/2020 at 2:15 am

  buy viagra soft tabs online tiujana cialis cheap viagra real

 • Reply
  Kniceni
  19/02/2020 at 7:14 pm

  where to buy generic cialis in canada expired cialis 3 years viagra cheap online canada

 • Leave a Reply