Sugjerojmë:

Arkiva e etiketave: frulato

Pijet energjike. Alternativat natyrale nga lëngu i domates deri...

Jeni të lodhur dhe doni të rikuperoni forcat sa më shpejt? Pijet energjike për momentin kanë shumë publicitet dhe premtojnë se ju sigurojnë energjinë për të cilën keni nevojë përmes substancave të ndryshme stimuluese. Në nivel botëror, pijet energjike...

Qumësht me luleshtrydhe. Nga nesër, ky do të jetë...

Meqë është kohë luleshtrydhesh, një përzierje e tyre me qumësht do të krijonte një lëng të shijshëm, të shëndetshëm e me ngjyrë të bukur. Përgatitet shumë thjesht. Ju duhen: 300 gr luleshtrydhe 600 ml qumësht 4 lugë sheqer  ...