Arkiva e etiketave: dobësim

4 receta me ujë e limon për humbje peshe...

Uji me limon ndihmon për t’u dobësuar: ka efekte të dobishme dhe diuretike, pastron dhe është antioksidant dhe natyrshëm e gjejmë mes pijeve më të konsumuara në verë për shkak se zëvendëson lëngjet dhe kripërat minerale të humbura me...

Farat e susamit, të gjitha arsyet për të ngrënë...

Farat e susamit kanë shumë benefite. E dini që mund t’ju ndihmojnë edhe të dobësoheni? Janë një prej llojeve të farave për të cilat po flitet shumë dhe kudo së fundi. Arsyeja është: farat e susamit i bëjnë mirë...