Sugjerojmë:

Arkiva e etiketave: biskota me cokollate

Biskotat me ҫokollatë më të mira që keni ngrënë...

Ngroheni furrën paraprakisht në 175 gradë. Përzieni bashkë në një enë gjalpin, sheqerin e bardhë dhe kaf derisa të shndërrohet në një masë. Shtoni vezët duke i rrahur njërën pas tjetrës dhe më pas shtoni vaniljen. Sodën e bukës...