Kuzhinë

Duket si lule, por në fakt është një erëz e çmuar! Ja për çfarë bëhet fjalë

Në pamje të parë mund t’ju duket si një lule. E vërteta është se pas disa javësh, do të kuptoni që përballë jush keni xhinxherin.

Në foton më poshtë mund të shikoni sesi duket një xhinxher në fazat e para dhe pasi është rritur mjatueshëm për tu përdorur për konsum.

16 Popular Products That Grow Differently Than the Way We Imagined

Xhinxheri përmirëson memorien dhe rrit përqendrimin, pasi rrit njëkohësisht edhe qarkullimin e gjakut në tru dhe në vena. Xhinxheri njihet për aftësinë e tij për të ulur presionin e gjakut.

Këtë rrënjë ju mund ta ruani duke e ngrirë për një kohë të gjatë dhe ajo sërish nuk do t’i humbasë vlerat ushqyese./neps.al 

You Might Also Like

1 Comment

  • Reply
    ปั้มไลค์
    14/01/2020 at 2:13 pm

    Like!! I blog frequently and I really thank you for your content. The article has truly peaked my interest.

  • Leave a Reply