5-15 min/ SA KOHË KE?

Avokado të mbushura me ton peshku, pjata më e veçantë që do të provoni sot!

Avokado të mbushura me ton peshku, pjata më e veçantë që do të provoni sot!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Persona: 4
Koha e përgatitjes: 5 minuta Koha e gatimit: 10 minuta

Ingredientët

  • 1 avokado
  • 1 ton peshku
  • 1 lugë gjelle majonezë
  • 1 lugë gjelle mustardë
  • Lëngu i një limoni të vogël
  • Kripë, piper

Udhëzimet

1

Ndani avokadon përgjysmë dhe i hiqni tulin.

2

Në një tas të vogël përzieni tulin e avokados, tonin e peshkut, majonezën, lëngun e limonit, kripën dhe piperin derisa përbërësit të kombinohen mirë.

3

Mbushni avokadot me masën që përgatitët. Shijojini!

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply